Jogos a bűntudatom?

Figyelt kérdés

Ahogy hallom ezeket az iskolai botrányokat (lövöldözések, gyerek veri a tanárt meg most már fordítva is) eszembe jut, hogy régen egészen 13 éves koromig én is olyan vtam. Hiperaktív vtam és csináltam egy-két rosszaságot amire nem vagyok büszke. Az utóbbi egy-két évben kezdtem el csak becsülni jobban a tanárokat. Az utóbbi időben tettem azt csak, hogy ha beszóltak órán, a tanár előtt, hogy ne hátráltassam a munkájában, inkább nem reagáltam rá. Meddig lesz még ez miatt bűntudatom? :(


18/F



2013. máj. 22. 14:07
 1/4 anonim válasza:
ne legyen bűntudatot emiatt. nem voltál elég idős ahhoz hogy ezt megértsd :)
2013. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó kérdés..


mindenesetre érő félben vagy, és ez nagyon jó jel. (Apám azt mondta ilyenkor, úgy néz ki, ember leszel..)


Majd később, tíz-húsz év múlva jön elő, amikor látod, hogy az egyre fogyatkozó tanári kart hogyan b.szogatják a gyerekek..


akkor bizony az ember elpirul..

de... bölcsebben.


a kérdésedre: nem tudni, függ a szociális érzékenységedtől, amit otthon szedsz össze..és az IQ-tól..

2013. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bűntudat?


Ne bánj semmit az életeddel kapcsolatban. A múlt már elmúlt, a jövő rejtély, csak a most számít. A mostban élj úgy, hogy példát mutass és ne másnak, magadnak. Jó meg rossz dolgok, ha egyáltalán vannak is, mind téged szolgálnak. Ha nem történik meg nem lettél volna olyan mint amilyen most. Minden arról szól, hogy valamit üzenjen, hogy megtanuld a leckét. Az életed még csak most kezdődik igazán ;) És ne felejtsd, azok a régi szép idők most vannak ;)

2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tettem valamit fiatalon, nem volt nagy dolog, nem mesélném el, de majd' tíz év múltával is rosszul érzem magam miatta. Ez benned marad örökre, csak enyhül.
2013. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!