B25 kérdése:

Jogos a bűntudatom?

Figyelt kérdés

Nem ide kellett volna írnom mert a legjobb barátnőmről van szó csak jobb ötletem már nem volt.

Szóval 13 éves lány vagyok és 8 osztályos gimnáziumba mentem. A legjobb barátnőm ott maradt a régi sulimba. Azóta már 2 év is eltelt. Nagyon megromlott a kapcsolatom vele. Szinte sosem beszélünk és ha igen akkor is mindig ő kezdeményez. Egyébként néha nagyon haragudtam rá mert hát úgy általában mindent lefikáz ( ha értitek mire gondolok) és semmi sem tetszik neki és az a fajta aki úgy lesz kitűnő hogy semmit sem tanul. Sokszor csesztetett engem is azzal hogy minek tanulok meg mit nem értek meg minek gyakorolni. Pedig azért én sem vagyok egy hülye gyerek és nagyon keményen tanulok. Szóval mostanában is amikor átjön nagyon unom meg nincs kedvem vele beszélni. Szinte egyáltalán nincs közös témánk és mindig csak rossz a kedvem ha átjön. Persze nyáron azért együtt lógunk de suli időben nem. Néha eszembe jut hogy ez neki milyen rossz lehet és bűntudatom lesz de egyszerűen már nem akarok barátkozni vele. Egyre jobban zavarnak a hülyeségei és hát abból is jó pár. Szerintetek jogos hogy bűntudatom van? Most akkor rossz ember vagyok? Ő mit érez? Egyébként neki is vannak új barátai de nincs velük annyira jóba. Én nekem viszont nagyon sok új barátom lett akikkel bármit megbeszélhetek. Mi a véleményetek minderről? Előre is köszönöm a válaszokat!!! :)


2013. jan. 25. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod. Egy barát előre visz, és nem visszahúz. Ha rossz utána a hangulatod, akkor ő egy igazi energiavámpír, és ilyenre nincs szükséged.
2013. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell, hogy bűntudatod legyen, az emberek jönnek-mennek az életünkben. Ha nem érzed jól magad vele, nem kell tartanod a kapcsolatot.
2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!