Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lesz ebből valami...

Szerintetek lesz ebből valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Megtetszett a munkahelyemen egy fiú. Nem vagyunk egész nap összezárva, de elég sok időt tölt nálunk csak azért, hogy beszélgessen velünk/velem. Az egyik ilyen alkalommal említettem hogy várom a koriszezont és mondta, hogy elmegyünk majd.


Nemrég műteni kellett és hozzánk jött be 2 alkalommal is fénymásolni(amit a munkaügyön is le tudtak volna másolni). Holnap pedig bejön délután-kifejezetten miattam, mert hoz házi pálinkát. Ráadásul akkor már egyedül leszek az osztályon.


Ma a főnök be is szólt neki hogy jött udvarolni. Volt 1-2 dolog amit meg kellett csinálni még neki és elsőként hozzám fordult. Amúgy nem rég ismerjük egymást kb 2 hónapja.


2013. szept. 25. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha akarod, akkor lesz, ha nem, akkor nem. Látom, hogy abban nem kell megerősíteni téged, hogy tetszel a palinak, innentől viszont nem értem a kérdést.
2013. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kicsit bizonytalan vagyok, mert azért annyira mégse ismerem őt. meg a kollégáim mondták, hogy néha idegbeteg módjára viselkedik ha felidegesítik, de velem egyszer sem volt bunkó amikor valaki felhúzta.
2013. szept. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!