Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehet majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet majd komolyabb baj? Esetleg én mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom egyre többet jár fogadni. Már szinte mindennaposak. Nem nagy összegre, de sok gyűlt volna már össze, ha nem költi el.Tegnap már amiatt nem jött velem, pedig lehetett volna még egy kis időnk együtt. Félek, hogy túlzásba fogja vinni. Tegyek valamit, vagy hagyjam, mert az ő dolga?Nem tudom:/
2013. szept. 20. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy párt alkottok.

Szerintem ülj le és beszélgess vele!

Segíteni szeretnél neki és nem rosszat!

Ha ezek után sem veszi komolyan, akkor majd a saját kárán fog tanulni ...!

2013. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly függőség is lehet belőle, ami később nagyon sokba is kerülhet. Próbálj vele beszélni.
2013. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ne vigye azért túlzásba, de csak elvicceli...
2013. szept. 20. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték - szenvedélybetegség szoros kapcsolatban állnak. Minél előbb beszéld ezt meg vele.
2013. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
alakul a függőség ... jól menő vállalkozó ismerősöm vesztette el a műhelyét, családját, magánvagyonát ezért
2013. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd rá a dolgot semmiképp, a függőség nem játék semmilyen téren, tönkre fog tenni mindkettőtöket. Keménynek kell lenned, vagy hagyd ott még most, de gondolom szereted, úgyhogy inkább próbálj segíteni neki.
2013. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki, hogy hasson? Nem voltam még ilyen helyzetben...és tiltani meg nem akarom, mert akkor menekülni fog tőlem...vagy nemtudom.
2013. szept. 20. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha menekül, annyi esze is van, jobb, ha megszabadulsz tőle. Ha nem érzed elég erősnek és határozottnak magad ahhoz, hogy kezeld a helyzetet,akkor be kell vonni a családját is, de először jobb lenne, ha kettesben beszélnétek. Mondd el neki, hogy téged ez zavar, nem tartod normális dolognak, kezd túlzásokba esni, stb.
2013. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább te menekülj tőle.
2013. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!