Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal külön egyetemre járunk. Ezzel nincs is semmi baj. A helyzet az, hogy nagyon nyitott tipus, nagyon könnyen barátkozik, ismerkedik. Ezzel sem lenne probléma, de mikor egyetemi bulin odamegy idegen lányokhoz haverkodni, az iszonyatosan zavar. Nem tudom, hogy mondjam meg neki finoman, hogy tartsa meg a két lépést, úgy hogy közben azért ne irányítsam... Lehet nem mindenki gondolkozik úgy, ahogy én, de úgy vélem, ha valaki párkapcsolatban él, minek megy oda idegen lányokhoz ismerkedni? Én is egyetemista vagyok, de nem megyek oda fiúkhoz. Hozzáteszem, nem gólya, nem azért ismerkedik, mert nem találja a helyét, rengeteg ismerőse van. Azt is tudom, hogy sokan írják majd, bizalom, de nagyon félek, mert tudom milyenek az egyetemista bulik, kollégium...

22/L


2013. szept. 19. 01:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy két éve vagyunk együtt és csak hétvégén tudunk találkozni a külön egyetem miatt.
2013. szept. 19. 01:41
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van, mondom ezt úgy, hogy én is fiú vagyok, 23.
2013. szept. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen barátnőre vágyom.
2013. szept. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberek hűséget fogadnak, nem vakságot. (legalább is van egy ilyesfajta mondás.)


Azzal, hogy szankcionálod a távollétedben eltöltött szabadidejét, azzal arra buzdítod, hogy megszegje a te szabályaidat.


Mert miért is kéne vigyázzállásba lennie a távollétedben? Mert nem bízol benne?

Aha, szóval már az alapvető bizalmat sem adod meg neki.

Teljesen mindegy, hogy hogyan tálalod a dolgot, ha érzi, hogy nem bízol benne, akkor nem fogja törni magát az ellenkezőjéről.


Én megértem, hogy féltékeny vagy... DE ha ismered annyira, hogy megcsalhat, akkor nem tudsz tenni ellene. (ha esélye lesz rá, úgy is megteszi, szabályok ide vagy oda.)


Ha meg úgy ismered, hogy nem tenne ilyet, akkor meg minek létrehozni a két lépés szabályt!?

2013. szept. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bízhatnál benne, felnőtt embernek bármilyen környezetben megmarad a szabad akarata. Miért ne barátkozhatna lányokkal is? Ők is emberek. Rég rossz, ha csak azért marad hűséges, mert minden más lánytól el van zárva.
2013. szept. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a bizalom nem feltétlenül azt jelenti, hogy most akkor te jószívvel fogadod, hogy ide oda megy ismerkedni lányokkal... azért elég fura, h folyton ismerkedik, az olyan mintha keresne valamit, nem? Nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, hogy folyton bulizás közben ismerkedjen! Én is voltam hasonló helyzetben. Azóta olyan fiúval vagyok együtt aki hasonló beállítottságú mint én. Tehát ha elmegy bulizni akkor csak sörözik a haverokkal, meccsezik ilyesmik. Szerintem a jövőben hasonló gondolkozású párt keress magadnak mint te!
2013. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!