Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek mi lesz ebből? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek mi lesz ebből? Lehet belöle komoly?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, ismerem, csak suliban mozgunk egy körben,nem régóta ismerem, d flörtöl velem ha kettesben vagyunk, meg msnen is rámír, de nem nagyon beszélgettünk.Azt tom, h nem akar kapcsit,de szexre kapható, de én meg nem akarok csak az lenni.:S

Sztetek ha jobban megismer, idővel akkor lehet ebből vlmi? Most ez a szex-kapcsolat a divat?:S Elöre köszi 20/L


2009. szept. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

arra nem is gondoltál hogy csak megdugni akar?

Ha te is csak azt akarod, akkor hajrá. Ha komolyabb kapcsolatot, akkor nézz egy odaadó pasi után! Mert vannak!

2009. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de nem az a fajta...:D Kíváncsi vok mi lesz ebből.:)
2009. szept. 16. 07:13
 3/3 anonim válasza:

Igen! Szerintem ez nem volt korrekt dolog tőle. Ha tetszenél neki, akkor nem így áll hozzád. Ha lefekszel vele akkor csak megb***ott, és akkor te csak egy K***A vagy, és komoly kapcsolatod soha többé nem lessz mert raktad marad a bélyeg. ha jót akarsz akkor ne beszélj vele, mert csak avval magadat minősíted, bár ahogy érzed...

Szeretlek: Babukád:(

2009. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!