Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolkodom normálisan...

Csak én gondolkodom normálisan, a korombeli fiúk között?

Figyelt kérdés

Baromira fúrja az oldalamat, hogy miközben a többi fiú is csajozik, én lányt keresek magamnak ők pedig pinát. A mai nap is hasonló dolgokról beszélgettünk az egyik osztálytársammal mire egyszer csak ilyet mond: "Jól van na már én nem, feleséget keresek csak dugni akarok!" Én meg csak néztem. Ha tényleg ráindult volna egy csaj akkor úgy megijed az izgalomtól hogy sírva szalad haza, de azért adja a tenyészmént. Tényleg kíváncsi vagyok ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN a korosztályomban aki egy lányban tényleg kapcsolatot (vagy esetleg csak egy barátot keres.) Vagy netalán (ne csesszetek le ha nem így van), valami borzasztó oknál fogva a lányok is ilyenek.

F/15



2013. szept. 10. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8# vagyok

Hát ha rám hajtana ez a csávó biztos hogy impotensé tenném...

2013. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Sztem is kamu gyanús:)))
2013. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó hogy vannak még ilyen fiúk is! Szóba se állnék egy olyannal akinek csak arra kellek! 14/L
2013. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ez természetes, de ha lenne egy barátnőd nem is akarnál vele egyáltalán lefeküdni? :O
2013. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

>:(

BARÁTNŐ!!!!

Tudod mi az?

Nyilván szeretnék azt is, de nem azt tartom elsőnek.

2013. nov. 1. 16:04
 16/16 anonim válasza:
Miért van az, hogy a GYK-n jövök rá, hogy akad olyan fiú a korombeliek közt, akinek az értelme felül tudja írni a hormonjait? Bár több ilyen intelligens fiú lenne! Hidd el, egyáltalán nem gáz, sőt példamutató az ilyen gondolkodás. 15/l
2014. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!