Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolkodom normálisan?

Csak én gondolkodom normálisan?

Figyelt kérdés

Sorban olvasom itt az olyan kérdéseket hogy 11,12 ,13...stb

éves vagyok és még szűz . Ez baj?? Meg hogy le akarnak feküdni valakivel ilyen fiatalon. Hova akarnak sietni??

Ilyen korban még javában a játékaikkal kellene játszaniuk!!

Szerintem itt az is gond lehet hogy a mostani gyerekeknek már 11 meg 12 éves korukban megjön a mensiük és onnantól egyből azt hiszik hogy már felnőttek. Én ezt nem értem...

De jól van feküdjenek csak le ilyen fiatalon bárkivel is, aztán majd sírnak anyucinak hogy még várhatott volna, meg hogy terhes lett.

Lehet hogy csak én gondolom így a dolgokat, de szerintem túl hamar kezdenek mindent.

Amúgy 17 éves lány vagyok. És még szűz. Nem szégyenlem sőt még tudnék akár egy évet is várni, vagy többet is. Egyszerűen úgy gondolom hogy ráérek még ezzel. Meg nagyon jól megvagyok eddig a szex nélkül

=) ;)


2009. aug. 24. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

már nagyon sok ilyen jellegű kérdés volt, hogyha visszaolvasod, már sokan elszörnyedtek ezen, és véleményt is mondtak. és ha ezeknek utánakerestél volna, rájöhettél volna, hogy nem, nem csak te gondolod így.


mindazonáltal én 16 évesen veszítettem el, fél év után szerelemből, ami még most is tart, 17 és fél vagyok. és nem érzem, hogy megbántam volna, túl hamar tettem volna, vagy bármi ilyesmit.


persze a 11-12-13 éves korban lebonyolított szexuális életet én sem tolerálom, de ez nem az én, hanem a szülők dolga.

2009. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom mint Te.Én mindjárt 16 éves leszek és 1 éve vok együtt a barátommal és nálunk is már szóba került a dolog,de ő azt mondta ha még nem akarom akk nem kell,mert tudja h ez egy lánynak nagyon fontos.Igaz petting már van elég sok ideje,több mint fél éve.

Am meg nekem is volt 12-13 évesen pár napos-hetes járásom de akkor eszembe nem jutott volna h lefeküdjek vele.Sőt még szóba sem került köztünk soha.Sztem nagyon gáz akik 12 évesen már ilyenen gondolkodnak.Meg am is sztem ha annyi idősen közölném anyummal h lefeküdtem a pasimmal ott rögtön rosszul lenne,v felpofozna.Még most is félek attól h ha megtörténik h mondom el neki.De azt hiszem h sehogy.

2009. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az őszinte válaszokat =)

utánanéztem de nem találtam ilyen kérdést, ezért is tettem fel...

az első válaszolónak: persze csak általánosságban írtam a dolgokat nem kell magadra venni =) akinek nem inge.....

természetesen vannak kivételek...

2009. aug. 24. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy 17 éves lány vagyok. És még szűz"

Te is leírtad.:)Nem piszkálódásképp mondom,csak poénkodni akartam. xD Amúgy nem,nem csak te gondolod így.

2009. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah nem neked rád gondoltam hanem az első válaszolónak

xD xD =)

2009. aug. 24. 15:24
 6/6 anonim válasza:
Én is nemsokára leszek 17. És dettó ugyanigy gondolom. Basz*i 12 évesen az vt a nagy szám, h "húúú, megfogta a kezeeeeem"... mi az h SZEX??? Pedig nem mondhatják, h mi "másik generáció" vunk...=D
2009. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!