Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye hogy normalisan gondolkodom?

Ugye hogy normalisan gondolkodom?

Figyelt kérdés
Csontig ragott tema, tudom en is, de muszaj megkerdeznem, mert kicsit bosszant. Tehat 18 eves vagyok, (lassan 19) es meg szuz. Beszelgettem egy baratnommel, aki kijelentette, hogy azert ennyi idosen mar nem kene a nagy ö-re varnom. Nem is varok arra, egyszeruen csak azt szeretnem, hogy akkor es ott igenis azt gondoljom, erdemes volt varni, o az igazi. Ha tevedek kesobb (ami lassuk be eselyes) nem erdekel, de nem egy "felidegennel" szeretnem az elso ilyen bensoseges dolgot atelni. Megertem ha masnak mas az etikai kodexe, nem is szolok bele, hisz honnan tudnam en jobban, azt amit o tudatosan csinal, de akkor az en gondolataimat miert nem lehet toleralni, holott szerintem teljesen normalis!?
2010. dec. 3. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mivann?
2010. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi olyat ne csinálj, amihez nincs kedved. Abból amit írtál, nekem az jött le, hogy nem sürgeted a dolgot, szóval ha boldog vagy így is, akkor nem kell erőltetni.
2010. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
szerintem normálisan gondolkodsz és számomra világos is hogy miről beszélsz
2010. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, eleg magabiztos alkat vagyok, de most kellett a megerosites. Az elsot nem ertem, mit nem ert, es ha mar nem erti akkor minek ir? Orok rejtely.
2010. dec. 3. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről nem maradsz le.Igen normálisan gondolkozol.

Érzelem nélkül,csak hogy túl legyünk rajta----nincs szükség.

Meg fogod találni,akire vársz,és rá fogsz jönni,hogy érdemes volt.

2010. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19 vagy, nem 35, hogy kétségbeess, és ne válogass.
2010. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza, amit írtál. Alátámasztott érvelést fogalmaztál meg benne. Nem kell neked megerősítés, mert tudod, hogy mit akarsz, és miben hiszel. Jó dolog ilyet olvasni ezen a helyen.
2010. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

J válasza


Mosolyogj arra aki tetszik beszélgess randevuzz válts csókot h. lássa érdemes várnia.

Jol gondolod a dolgokat több ilyen lány kéne.

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért hiszik sokan, hogy a szüzességet gyerekkorban kell elveszteni???
2010. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Annyi a tanácsom, hogy olyan fiúval feküdj le elsőnek, akivel már jársz egy ideje (ergo nem csak szexpartner), és semmiképpen se akarj neki oly módon megfelelni, hogy a lehető legkorábbi alkalommal lefekszel vele. Ha tud várni, az csak azt bizonyítja, hogy nem csak a szexre kellesz neki.


Én az első barátommal 20 évesen jöttem össze, előtte is ismertük egymást és jóban voltunk, szóval nem "félidegennel" vágtam bele, de még így is 4 hónap múlva feküdtem le vele. Előtte fokozatosan haladtunk, megismertük egymást, egymás testét, pettinggel kitapasztaltuk hol jobb a másiknak, hogy tudjuk egymást a legjobban felizgatni, majd jött a kielégítés különböző módokon, majd végül (4 hónapos kapcsolat után) a szex.

Nem mondom, hogy mindenki várjon ennyit, de nekem ez a fokozatosság bejött - jobban megismertem a páromat, megbíztam benne, és a szüzességem elvesztése is szép élmény.

Nem verseny ez, nem kell rohanni, 18-19 évesen még az égvilágon semmiről nem maradtál le. Lehet, hogy a barátaid előtt kényelmesebben éreznéd magad, ha már nem lennél szűz (ami hülyeség szerintem, mi joguk van ilyen dolgok felett ítélkezni?), de gondolj önmagadra... ha később visszatekintesz az első alkalomra, melyikre emlékeznél vissza szívesen: gyorsan túlesni rajta egy "félidegennel", akit nem szeretsz igazán, nem készít fel az első alkalomra, és lehet, hogy nem lesz hosszúéletű kapcsolat... vagy a szerelmeddel, akivel már együtt vagytok annyi ideje, hogy bízol benne és szívből örülsz, hogy neki adhatod a szüzességedet...

2010. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!