Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye hogy normalisan gondolkodom?

Ugye hogy normalisan gondolkodom?

Figyelt kérdés
Csontig ragott tema, tudom en is, de muszaj megkerdeznem, mert kicsit bosszant. Tehat 18 eves vagyok, (lassan 19) es meg szuz. Beszelgettem egy baratnommel, aki kijelentette, hogy azert ennyi idosen mar nem kene a nagy ö-re varnom. Nem is varok arra, egyszeruen csak azt szeretnem, hogy akkor es ott igenis azt gondoljom, erdemes volt varni, o az igazi. Ha tevedek kesobb (ami lassuk be eselyes) nem erdekel, de nem egy "felidegennel" szeretnem az elso ilyen bensoseges dolgot atelni. Megertem ha masnak mas az etikai kodexe, nem is szolok bele, hisz honnan tudnam en jobban, azt amit o tudatosan csinal, de akkor az en gondolataimat miert nem lehet toleralni, holott szerintem teljesen normalis!?
2010. dec. 3. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot ne felejts el: ha majd sok év múlva visszatekintesz az életed fontos eseményeire, és esetleg eszedbe fog jutni, hogyan vesztetted el a szüzességedet, NEM azon fogsz agyalni hogy 18, 19, vagy 20 éves voltál, ez abszolút nem fog érdekelni, hiszen mi az az 1-2 év hosszú idők távlatából?

Hanem a fiú, az élmény, az érzések fognak megmaradni benned, és ugye hogy jobb lenne, ha ez pozitív lenne... :)

2010. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem is normálisan gondolkodsz. Nyugodtan várj csak vele, nehogy az legyen, hogy megtörténjen és csak a fejedet vered a falba, hogy miért csináltad ezt.
2010. dec. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Elöször csak egyszer lesz,tehat ami utána jön az csak a sokadik lehet.Fiunak,lanynak egyarant.Ugy vélem te kiélvezed az apróságokat is és az nagyon jó. Szuper sok és kellemes keresgélést.És szuper redményt kivánok.Üdvözlettel
2010. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!