Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolkodom normálisan...

Csak én gondolkodom normálisan, a korombeli fiúk között?

Figyelt kérdés

Baromira fúrja az oldalamat, hogy miközben a többi fiú is csajozik, én lányt keresek magamnak ők pedig pinát. A mai nap is hasonló dolgokról beszélgettünk az egyik osztálytársammal mire egyszer csak ilyet mond: "Jól van na már én nem, feleséget keresek csak dugni akarok!" Én meg csak néztem. Ha tényleg ráindult volna egy csaj akkor úgy megijed az izgalomtól hogy sírva szalad haza, de azért adja a tenyészmént. Tényleg kíváncsi vagyok ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN a korosztályomban aki egy lányban tényleg kapcsolatot (vagy esetleg csak egy barátot keres.) Vagy netalán (ne csesszetek le ha nem így van), valami borzasztó oknál fogva a lányok is ilyenek.

F/15



2013. szept. 10. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak még nem szőrösödik neked ennyi.
2013. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nagyon sok fiú ebből a korosztályból így gondolkodik. Tiszteletre méltó, hogy te nem csak ki akarod használni a lányokat.

15/L

2013. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csak te vagy ilyen. Go to sleep.
2013. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 véletlenül sem arról van szó, hogy engem nem érdekel ÚGY egy lány, de nem a használati eszközt, státusszimbólumot és nem is testdíszt hanem egy BARÁTNŐT szeretnék.
2013. szept. 10. 22:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de édes cukorfalat vagy te! Hát ennivaló! :)
2013. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 AeonFLUX ***** válasza:
Te se vagy normális. Mert férfi vagy/leszel. Ez bőven elégséges indok. Csá!
2013. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ne aggódj, vannak akik így gondolkoznak, csak nyilván nem a legjobb közösségben vagy (nem sértés :) ) tartsd meg ezt a fajta gondolkozást ha teheted, és hidd el sokkal jobb kapcsolatot fogsz tudni kiépíteni, mint a társaid, akik csak ki akarják használni a lányokat :)
2013. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De jó, hogy vanbak még hozzád hasonló fiúk! Azt hittem kihaltatok. :)
2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A lányokkal meg az a fő bajom hogy elfelejtetté hogyan kell egy fiút erőteljesen megpofozni/tökönrúgni. De most komolyan. A fent említett srác ahogyan csajozik, az megérdemel egy kiherélést is, de a csajszi akire hajt nem csinál semmit (pedig egyébként jó fej rendes lány), és ebből nem tudok mást levonni mint hogy tetszik neki az egész. (Pedig az egész kb. abból áll hogy a fiú alkalmatlankodik, hülyézi, stb. :@)
2013. szept. 10. 22:49
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Igen, csak te vagy ilyen.


A többi korosztályban is ritka az ilyen.


Szóval én kamura szavazok.

2013. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!