Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik miből jönnek rá, hogy...

A pasik miből jönnek rá, hogy egy lánynak bejön ő?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek vele?? Mit mondjak neki végre,hogy le essen neki?? Egyáltalán elmondjam e neki?? Segítenétek?? Értelmes tippeket köszöm. Van egy közös ismerősünk is akivel én elég jó viszonyt àpolok. Esetleg kérdezgessek felőle?? Nem lenne gáz?? De mit kérdezzek?! Azt tudom ,hogy nincs neki senkije. Segítsetek köszönöm.

2013. aug. 28. 18:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna nemet mondanod.:) A seggnyalós, akit lehurrogtak vagyok, amúgy. :) Kérdezd meg tőle egyik beszélgetésnél, hogy most nem akar-e elhívni, mint a múltkor, mert most biztos igent mondanál, mivel már nagyon kimozdulnál. :)
2013. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"Akkor nem ciki ha elhívom valahova? Csak hova??"


Nem az. Elhívod kávézni. Normális kávézóba (ha akar ott sört is tud inni, tehát a leitatás problémád megoldva), ott beszélgetni is tudtok. Ráadásul te már egyszer kikosaraztad, ezért most te jössz. A nem iszom alkoholt ugyanis kosár, mert fel kellett volna ajánlanod, hogy egy üdítőre meghívhat.

2013. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Kedves 31 es. Igen tudom ,hogy nem kellett volna neki nemet mondani,csak akkor szakítottam a volt barátommal és hát pont rosszul időzített . Nem akartam egyik pasiröl rögtön a másikra ugrani,mert hát akkor milyennek tűnök előtte. Ezt ő tudta is vhonnan ,hogy már nincs barátom és megkérdezte,h biztos ,h vége ,mert nem szeret hozzányulni ahhoz ami a másé
2013. aug. 28. 19:01
 34/40 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy egy kapcsolat tényleg két emberen múlik, de az elején szerintem ne a nő tapadjon, legyen kedves, barátságos, meg jelezze, ha ő is érdeklődik, de ez nálam már fura, hogy én, mint nő hívjam el a pasit. Így, hogy nem is ismersz, hívsz engem gyávának, hát kösz. Mernék kezdeményezni, de nem fogok, mert nem látom értelmét. Ha egy pasi tényleg akar egy nőt, akkor megszerzi, ennyi. Csak fel kell hívni magunkra a figyelmet. Most pl.: a csaj elszúrta, most már tényleg vagy elhívatja magát, vagy elhívja a pasit.
2013. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ja és megint a seggnyalós vagyok, akit lehurrogtak.:)
2013. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

34-es választ még mindig lepontozzák, pedig szerintem ez így okés. Jó mondjuk azzal nem értek egyet, hogy furcsa, ha a nő hívja el a pasit, de végülis értem az okát.

Az pedig hoyg a koma már elhívta egyszer a kérdezőt és visszautasította... Hát így már más a helyzet, amikor feltetted a kérdést az ilyen részleteket bele kellett volna írni. Most adtunk itt neked tanácsokat amik annyit sem érnek mint a száraz kutyaszar, mert nem az a felállás van amit először gondoltunk. Én nem hívnék el kétszer egy lányt ha elsőnek lepattint. Azért nem annyira jó érzés az elutasítás, hogy repetázzak is belőle. A lehetőséged mostmár ahogy a "seggnyalós" :D is mondta elhívod Te vagy elhivatod magad.

2013. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek próbálok most már nem annyira elutasító lenni vele,meg nyíltabb hátha még nem késő. Azért még adhattok ötleteket
2013. aug. 28. 19:58
 38/40 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, és még egyedülálló, akkor nem késő.:) Sok szerencsét! A seggnyalós:)
2013. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy:-)
2013. aug. 28. 20:13
 40/40 anonim ***** válasza:

"Ha egy pasi tényleg akar egy nőt, akkor megszerzi, ennyi."


Mint egy tárgyat (gúnyos mosoly). Bocsi de nekem ennél több kell, nekem társ kell, nem pedig valami mutatós holmi, ami néha kielégíti a vágyaimat, és lehet vele villogni.

2013. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!