Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyes srácok miért nem tudják...

Egyes srácok miért nem tudják elviselni ha egy lánynak nem jönnek be?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert minden csajban az utolsó esélyt látják:D
2013. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zakathol ***** válasza:
41%
Mind fogyatékos. De ne aggódj, az evolúció elrendez majd mindent.
2013. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert csorba esik a büszkeségükön.
2013. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hogy nem tudják elviselni? dühöngenek vagy grimaszt vágnak vagy mit takar ez e "nem elviselés".

ami egyébként tényleg tűrhetetlen amikor valakit lekoptatnak mert nekik egy másik srác mennivel de mennyivel jobban bejön .....aztán meg hallgathatják a rinyálást hogy az a másik végül mennyire átverte hogy az összes fiú valójábban milyen aljas meg, meg stb... szóval "fejben tényleg nincsenek a lányok toppon"

2013. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nem tom de engem is idegesít egy fiú .Megmondtam normálisan hogy hagyjon békén , de nem ő irogat állandoan.. remélem egyszer csak észreveszi magát!.
2013. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha visszautasítom akkor csak jobban rámenősek lesznek,és próbálnak mindent bevetni..de volt már olyan hogy kicsit durván fejezték ki nemtetszésüket.És van olyan is hogy egy lány szimplán nem akarom ismerkedni mert mondjuk van barátja.
2013. jún. 15. 22:16
 7/13 A kérdező kommentje:
×nem akar
2013. jún. 15. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:

ez a barátom van szöveg is olyan hogy... érdekes sokszor a feleségek nem ennyire szolgalelkűek.

én már megkaptam a csajtól hogyhát szívesen találkozna velem voltaképpen bejövök neki csak az a bökkenő hogy a barátja nem örülne.....fogjátok az adást?nem ám arról van szó hogy a barátja jobb mint én még arról sincs szó hogy szeretné a barátját szimplán csak lízingbe vette valaki ő pedig vár míg az meg nem unja

2013. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az még oké,mikor egynek nem jönnek be,de mikor a 100.-nak sem jönnek be,akkor azért szar érzés eléggé. :/
2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as: azért a fiúk is csajoznak barátnő mellett..
2013. jún. 15. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!