Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint én azon ritka...

Ezek szerint én azon ritka ronda fiúk közé tartozom, akik egy lánynak sem kellenek? Hogyan tudnám ezt megemészteni és elfogadni, belenyugodni abba, hogy sajnos hozzám nem tudnak a lányok vonzódni?

Figyelt kérdés
Több éve próbálkozom már és a leggyakrabban a külső adottságaim jöttek elő mint lányokat taszító tényező. Ezekből a tapasztalatokból, a sok gúnyolódásból, elutasításból egyértelmű, hogy a csajoknak a külső az elsődleges, de ha nicns lány, aki helyesnek tartana, akkor minek is csajozzak tovább? Úgy sincs értelme. Szóval szerintem én befejezem és elkezdek prostizni.
2013. jún. 9. 18:03
 1/7 anonim válasza:
semmi gond, még lehetsz katolikus pap
2013. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaaj nee csak a prosti témát neee
2013. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a beszédXD
2013. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan prostizz, ha úgy gondolod nincs más megoldás! Szerintem nálam egy cseppel sem vagy rosszabb helyzetben, de engem nem vinne rá a lélek, hogy egy prostival veszítsem el a szüzességem.
2013. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ritka?!?!?! csak most a kategória első 10 kérdésében te vagy a harmadik, aki ugyanezt kérdezi:D és naponta 50 van, ha nem több:D


katolikus papnak nem is, mert azok sokkal bizakodóbbak és értelmesebbek, de papírnehezéknek még jó leszel!:)


amúgy, hogy tanácsot is adjak, a csajok nems zeretik, ha feladatként néznek rájuk.. sem azt, ha utálják és sztereotípiákba gyömöszölik őket..

2013. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lerágott csont vagy, nem ronda.
2013. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok.. :/
2013. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!