Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális aranyos lányokat találni? Általában csak a plázacicákkal találkozom és naon ritka amikor egy normális lánnyal, de azok általában foglaltak. Ja és a mai lányokba miért nincs tartás? Tisztelet a kivételnek sajnos ők kevesen vannak.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

ez sajnos olyan,mint a fiúk..... én aranyos vagyok amugy:P

kevés emberben van tartás,sok fiuban sincs,és sajnos ilenek mindig is voltak és lesznek:S

2009. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
én normális vagyok :) utálok vásárolni. van még ilyen is :)
2009. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen, mi, normális és mérsékelten vásárolgatós csajok, lassal elnyomásban fogunk élni a plázacicákkal szemben. (Vagy ezek szerint már most is.)

17/L

2009. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normális srácoknak nem jönnek be a plázacicák max nyálcsorgatásig:D De sokkal jobb ha a csaj nemcsak megszólalásig szép:P Csak sajna a két véglettel találkozom akik külsőre nem jönnek be de normálisak és akik szépek de beszélgetni nem lehet velük egy normálisat
2009. nov. 28. 21:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja és 19/F vagyok:)

Nem csúnya meg semmi iesmi:D

Csak számomra furcsák a mai lányok vhogy nem értem őket.

2009. nov. 28. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet.. Iskola, könyvtár, utca..
2009. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

énis így vagyok a fiúkkal, vagy baromi rondák(már bocsánat) és tökjó fejek, megértők. vagy ilyen '10/10 pontosak' és egy utolsó parasztok. talán ezért nem volt még normális pasim ehh ..

18L

2009. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És van olyan is amikor kívül belül nagyon jó:) én Megtaláltam. Nem a buliról szól az élete,nem iszik,nem cigizik,udvarias,intelligens,segítőkész,jó humora van,hűséges,kedves,aranyos és még jóképű is :)
2014. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne a plazaban keresgelj. Jarj konyvtarba szinhazba. Trafoba romkocsmakba. Tancestre netan neptancestre. Ne legyunk mar ilyen hulyen naivak. Meghogy csak plaza cicakat talalsz. Mert azt latod meg. Erre nem gondoltal? Inkabb az a kerdes "miert?" Csak a plaza macakat veszed eszre?
2016. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!