Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik miből jönnek rá, hogy...

A pasik miből jönnek rá, hogy egy lánynak bejön ő?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek vele?? Mit mondjak neki végre,hogy le essen neki?? Egyáltalán elmondjam e neki?? Segítenétek?? Értelmes tippeket köszöm. Van egy közös ismerősünk is akivel én elég jó viszonyt àpolok. Esetleg kérdezgessek felőle?? Nem lenne gáz?? De mit kérdezzek?! Azt tudom ,hogy nincs neki senkije. Segítsetek köszönöm.

2013. aug. 28. 18:03
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Az van, hogy mi nők meghagyjuk a kezdeményezést a pasiknak, csak a pasik mostanában ellustultak, meg hát nem túl bátrak, így elvárják, hogy a nő kezdeményezzen. De! Ne kezdeményezz, mert szerintem is az a férfi dolga. Próbálj vele beszélgetni, barátkozni, az még belefér, de ne célozgass arra, hogy tetszik neked. Mert az a FÉRFI DOLGA! 22/L
2013. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

"Mert az a FÉRFI DOLGA!"


És ki nem szarja le!? A mosogatás, főzés, takaritás, gyereknevelés meg a nő dolga! A házban pedig a férfi az úr a nőnek kuss a neve...


Idejétmúlt BAROMSÁG!

2013. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 moslekosvodor ***** válasza:
Hé! Mi az, hogy a férfi dolga?? Esélyegyenlőség van :D amúgy meg nyugodtan várd meg még ő kezdeményes - csak nehogy túl sokáig várj és lecsapják előled - mindig adj okot neki, hogy elgondolkodjon azon, hogy te most akarsz e tőle valamit
2013. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
11-es figyelj már ide! Az nem kezdeményezés, ha bókol neki és dícsérgeti? De visszajelzést nem kap semmit! Akkor hagyni fogja az egészet és keres másik lányt mert úgy tűnik neki hogy reménytelen! Reménytelen dolog után pedig nem futunk! Ez a logikus bakker!
2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

"Mert az a FÉRFI DOLGA!"


Egyébként a seggeteket ne nyaljuk ki?


23F

2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Am ő már észrevette,h zavarba vagyok mellette meg is kérdezte ,én mondtam neki,hogy igen,de nem mondott rá semmit csak egymás szemébe néztünk és mosolyogtunk egymásra és utána jött az a kínos csönd az az 5 perces. Néha úgy érzem ,hogy neki is tetszem,csak félek ,h megdug aztán otthagy ezt nem akarom. Óvatosan,kérdezgessem hogy szeretne e komoly kapcsolatot?
2013. aug. 28. 18:38
 17/40 anonim ***** válasza:
Nem kell kinyalni a seggünk, bár az enyémet már nyalták ki.:) De nem a nőnek kell randira hívni a pasit. Hogy miért? Mert a pasik általában nem veszik komolyan azokat a nőket, akiket úgy gondolják, hogy könnyebben megkaphatják. Viszont, ha barátkozik egy nő egy pasival, akkor a pasinak könnyebb dolga van. Ennyi.
2013. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Ezért is vagyok vele egy kicsit elutasító ,hogy rájöjöjjön nem csak szexelni akarok vele hanem többet.
2013. aug. 28. 18:43
 19/40 anonim ***** válasza:

"Óvatosan,kérdezgessem hogy szeretne e komoly kapcsolatot?"


Túrót. :-D Kedves kérdező, csak azt lehet megdugni és otthagyni, aki hagyja magát. Nem kell egy hét után lefeküdni, várni kell ha szeret megérti, hogy nem állsz készen. De ha jól értem ti még a csókig sem jutottatok el, szóval, nem értem, hogy hogyan jön a képbe a szex. :-D Továbbá ha valaki csak meg akar dugni az szemrebbenés nélkül a képedbe fogja hazudni, hogy komoly kapcsolatot akar, egy ilyen kérdésre.

2013. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, ha bókol, akkor meg kell köszönni, persze, meg lehet neki is mondani, hogy ő is jól néz ki.
2013. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!