Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik miből jönnek rá, hogy...

A pasik miből jönnek rá, hogy egy lánynak bejön ő?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek vele?? Mit mondjak neki végre,hogy le essen neki?? Egyáltalán elmondjam e neki?? Segítenétek?? Értelmes tippeket köszöm. Van egy közös ismerősünk is akivel én elég jó viszonyt àpolok. Esetleg kérdezgessek felőle?? Nem lenne gáz?? De mit kérdezzek?! Azt tudom ,hogy nincs neki senkije. Segítsetek köszönöm.

2013. aug. 28. 18:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Nekem ha nem esik le beszélgetés közben, hogy flörtöl velem, és egyértelműen vonzódik hozzám, akkor csak a viselkedéséből soha nem jövök rá.

Volt 2 csaj, akik évekig szerettek, és észre se vettem, sőt, barátaimnak tartottam őket.

Aztán később tudtam meg, mi van.

2013. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%
haat, stem ne mutasd ki h tetszik neked o, mer az olyan mintha futnal utana v barmi. h bejossz, neki akk majd ugyis o kezdemenyez, h meg nem akk csak te kerulsz ciki helyzetbe. mindenesetre azt ajanlom h ne csinalj semmi tul vilagosat. homalyosisd el kicsit, pl szemezni szemezhetsz vele, aztan nem kell ratapadnod v barmi. egyebkent h fiatalabbak vagytok 14nel akk ne is foglalkozz meg az ilyesmivel mer nincs tul sok ertelme
2013. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, férfiként mondom, még véletlenül se hallgass a második válaszolóra. Utáljuk az ilyen idióta libákat, és az ő játszmáikat, egy igazi férfi az egyenes utat szereti, és szeretünk tisztán látni.
2013. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
így van a #3 van igaza! jobb ha egyenes vagy, mintsem elkezded kerülgetni a forrókását :)
2013. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Többek vagyunk mindketten mint 14. Ő amikor találkozunk mindig dícsérget,h szép vagyok meg csinos. Ilyenkor nem tudok neki mit válaszolni,mert lefagyok előtte és zavarba jövök. Ilyenkor mit mondjak neki?? Mit tanácsoltok??
2013. aug. 28. 18:17
 6/40 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy tetszik.Máshogy nem nagyon tudod felhívni a figyelmét.
2013. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Csak annyira félek hogy kiröhög vagy elküld. Már teljesen ki vagyok emiatt fogytam is egy csomót ,nagyon félek ,hogy megbánt
2013. aug. 28. 18:22
 8/40 anonim ***** válasza:

"nagyon félek ,hogy megbánt"


Sajnos kockázat nélkül nincs győzelem. Ha bókol azt köszönd meg. Mondd neki, hogy nagyon kedves, és imádsz vele lenni. Hívd meg te valahova, mondjuk kávéra, vagy moziba. Erre minden férfi a randira asszociál.

2013. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

"amikor találkozunk mindig dícsérget,h szép vagyok meg csinos"

"lefagyok előtte és zavarba jövök"


A srác ezt úgy látja, hogy nem viszonzod a dolgot. Nem kap a dícséreteire visszajelzést! Nem csoda, ha nem lép nagyobbat, mert úgy tűnhet neki, hogy nem érdekel téged! Ha pedig ilyeneket mond akkor nem fog kiröhögni, maximum kínjában ha mindketten zavarba jöttök valami miatt. Egyértelmű jelet kell neki adnod főleg akkor amikor valamit bókol neked.

2013. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 moslekosvodor ***** válasza:

szerintem olyankor mondd neki, hogy ő is jól néz ki. Meg ha látod akkor vedd elő a kislányos mosolyt (abból szerintem érteni fogja)

22/f

2013. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!