Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a csajok ösztönösen menekülnek a magamfajta szeretgetős, odabújós típusú, gyengéd fiúktól?

Figyelt kérdés
Mindenki ilye keméyn vadállatra gerjed, aki nem foglalkozik a lánnyal, csak megdugja aztán sz arik a csajra. Én meg az a típus vagyok, aki szereti gyakran az ölébe ültetni a láyokat és csókolgatni, puszilgatni, simoganti, megérinteni a lányokat. Például megsimogatni az arcukat, játszani, huncutkodni pimaszkodni, hülyéskedni velük. Tudom, hogy nekem is ilyen alfás köcsögnek kéne lennem, de nem megy, mert én imádom közel érezni magamhoz a lányt, érezni, hogy itt van mellettem testközelben, jól el tudok lenni több órán át akár úgyis, hogy egy lánnyal ölelgetjük, puszilgatjuk egymást. Nem vágom miért nem szeretik ezt a lányok sokan. :D
2013. aug. 23. 21:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

szerinted az "alfás köcsögök" nem szeretik ölelgetni, simogatni a párjukat?:DDD meg hülyéskedni velük?:D


minden pasi egy ölelgetős macivá válik ha kettesben van a szerelmével, legyen az bármilyen pasitípus, tapasztalat;)

2013. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
2013. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#15 válaszadónak van igaza, remekül leírta az okokat (onnét tudom hogy igaza van, mert le lett pontozva, fáj az igazság mi?) A nőknek nem "kihívás" meg nem "izgalmas" az odabújós, rendes, tisztelettudó pasas, nekik státusszimbólum kell, akivel fel lehet vágni a barátnők meg úgy az egész világ előtt. Arról persze már mélyen hallgatnak hogy odahaza úgy beszél velük az übermacsó pasijuk ahogy én a kutyámmal nem beszélek idehaza és lezavar pár csárdáspofont ha úri kedve úgy diktálja, de remélem örülnek neki milyen férfias is a párjuk :DDD A #16 meg kapta is a mínuszt azonmód.
2015. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Mert szerintük az a pasas "uncseeeeeehhhh" és a kigyúrt pénzes fazonra nedvesednek, akkor is ha egy kőbunkó tahó az illető és csak megdugja őket aztán meg kidobja...és persze a felháborodott nők ilyenkor minden létező felületen a férfiakat tudják csak szidni, még véletlen se az ő hibájuk, ott volt a rendes pasas aki megbecsülte és tisztelte volna őket, az nemkellett, akkor meg örüljenek a tapló macsó csávójuknak és viseljék el a pofonokat is, az is vele jár...


"ez az általánosítás igy este 10előtt még kellett."

"Mondhatnám, hogy az összes férfi egy agresszív állat, akik egyből "átszállóval indítanak", de ez ugyanolyan általánosítás lenne, mint amit te levágtál. Szánalmas."


Ha általános a jelenség akkor az általánosítás megáll.

Ha azt hallod hogy "cigány", neked se Mága Zoltán ugrik be, nem kell a képmutatás. A szánalmas meg te vagy. Én is nyomtam neked mínuszt.

2018. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mert az olyan pasasban nincs semmi izgalmas szerintük, semmi olyasmi amire fel tudnának nézni, ezért választják mindig a bulikirály menőmanót.

Az átlag normális szeretgetős pasas már csak akkor jöhet szóba amikor valamelyik menőmanó kikormolta a nőt, aztán lecserélte egy fiatalabbra aki még nem terhes, a nő meg ott áll zabigyerekkel a nyakában. Ilyenkor már jó lenne neki egy balek pótapuka aki felneveli a pulyáját.

2018. aug. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

A nők unalmasnak találják a gyengéd, intelligens, korrekt férfiakat

azokhoz vonzódnak akik nagypofájúak,törtetőek, beképzeltek és extrovertáltak, mert őket hiszik sikeres férfinak

Na meg mert azt képzelik hogy majd ők jól megváltoztatják őket

Aztán amikor a bulikirály menőmanójuk félrekefél, meg veri őket odahaza akkor az összes női portálon szidják, mocskolják a férfiakat, mert akkorka agyuk sincs, hogy rájöjjenek, ők választottak rosszul


"Az , hogy te most ilyen gyengéd vagy meg stb az önmagában édeskevés."


Pedig folyamat azt mantrázzátok itt, hogy az ilyen pasasokra vágytok. Ehhez képest az első kivagyi tahó menőcsávóval leléptek.


"Mondhatnám, hogy az összes férfi egy agresszív állat, akik egyből "átszállóval indítanak", de ez ugyanolyan általánosítás lenne, mint amit te levágtál. Szánalmas."


Senki nem kényszerít hogy ilyenekkel ismerkedj

ott vannak a becsületes, rendes, intelligens ámde visszafogott férfiak, nem kéne a friendzónádba csuknod őket

Ha pedig mégis ,akkor magadra vess

Kaptad a mínuszt

2019. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!