Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi lehet annak az...

Szerintetek mi lehet annak az oka, hogy egy magamfajta nagyon ronda fiúval vannak lányok, akik mégis hajlandóak smárolni meg úgy tesznek, mintha ők nem undorodnának tőlem, mint a legtöbb szép csaj?

Figyelt kérdés
Egyébként legutóbb is egy egyáltalán nem is csúnya csajjal smároltam, tényleg szép, formás csajról van szó. Volt már barátja is. Mondjuk elismerem, ha nem növesztettem volna tököket szerintem ők sosem csókolnak meg maguktól, de néha éreztem, hogy adnak kisebb jeleket, hogy nem tartanak olyan rondának, így fokozatosan szoktam egyre többet csinálni, míg végül úgy alakítoma helyzetet, hogy megcsókolhassam a csajokat én a ronda fiú. Azt furcsálom amúgy leginkább, hogy eddig csak egy csaj ellenkezett smárolásnál először, a több hagyta, hogy csókoljam meg én irányítottam a meddig és hogyan smároljunk. Az az egy csaj is azért nem akart smárolni először, mert hogy ő első randin nem szokott, de aztán kb. 2-3 percre én újra lesmároltam és ott már hagyta magát. Érdekes. Pedig mindig is tudtam, hogy ronda vagyok még a családom is ezzel jött, hogy ronda vagyok meg sok lány és fiú, főleg a páwák meg a cigók szoktak kicsúfolni, én sokszor nehezen is viselem, vannak nehéz időszakaim, de valahogy sosem tudtam beletörődni, hogy nem érinthetek egy lányt vagy nem csókolhatom meg legalább, így a sok-sok kudarc és megalázás ellenére is szoktam próbálkozni tovább. Azt vettem észre, hogy már egy ideje mintha egyre jobb lennék, ronda létemre a csajoknál. Viszont vannak rosszabb időszakok, amikor a csaj már randin látom, hogy undorodik tőlem, na ilyenkor nem is erőltetem a dolgokat, de aki meg hagyja magát annál elég jól látom a jeleket, szerencsére sokat olvastam pszichológiát is. Mégsem értem, hogy egy ennyire rondának tartott fiú, mint én, hogyan tudta elérni, hogy már szép lánnyal is smárolt vagy, hogy egyáltalán nem ellenkeztek vagy valami, sőt van, hogy a lányok maguktól kérik az újbóli talit is például. Szóval akor ők engem nem látnak csúnyának vagy csak leadták az igényeiket, mint én, mert úgy vannak vele, hogy nekik nem lehet helyes fiújuk? Szerintetek hogy van ez meg miért? Más csúnya fiú tapasztalat is érdekelne. Köszi a válaszokat előre is!
2013. aug. 6. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
You're Lucky bastard
2013. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet hogy csak pénzzel akarnak lehúzni
2013. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Te, egy képet küldenél? :)) Csak, hogy lássam

mennyire rossz a helyzet és ahhoz képest.

2013. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mint ahogy te is tapasztaltad, a csajozásnak csak kisebb része a külső ( persze nem hátrány, ha jól nézel ki). A fellépés a titka mindennek, ha az elég férfias, határozott, akkor a lányok is beadják a derekukat idővel.

Én sem vagyok egy adonisz, de sosem volt problémám a csajozással, ha szerezni akartam egy barátnőt, vagy csak egy partnert egy éjszakára, soha nem volt problémám, pedig még csak nem is olvastam utána a dolog pszichológiai, viselkedéstani hátterének :P

2013. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Napi rondafiú...
2013. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmi, egyszerűen nem csak a külső számít, vaaagy ki tudja akár lejjebb is adhatták az igényeik igen, azt ennyi. Vagy megláttak benned valamit ami rokonszenvesé tett, pl hogy óó ő is ilyen igény lejjebb adós mint én, mellette nem kell cikinek éreznem magam,, szóval ja ez igazából simán lehet, azt ennyi
2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Captain Obvious ***** válasza:

Leírtad a titkot: tököt növesztettél. Egy férfi nem attól férfi, hogy sok pénze van, hogy jól néz ki, vagy okos, esetleg erős. Attól férfi, hogy vállalja magát, döntéseket hoz, és viseli a következményeket. Csak így tovább.


Férfias ölelését küldi:

A kapitány

2013. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked legalább összejött,gratula. :) Nekem még soha nem jött össze,majd talán egyszer. :/

22/F

2013. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Muter szerint ha 1 férfi ha egy fokkal jobban néz ki mint az ördök akkor talál magának csajt :D
2013. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés ember vagy.
2013. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!