Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kíváncsiság, és persze érdeklő...

Kíváncsiság, és persze érdeklődés: van itt olyan lány, aki ugyan szereti a metált, mint műfajt, mégis konszolidált?

Figyelt kérdés
És viszonylag normális, olyan szempontból, hogy nem hülye ribanc, és nem akar mindenáron öltözködésben és szokásokban is kirívó lenni? Ne kíméljetek, bár kétlem, hogy sok ilyennel hozna össze a sors.

2013. jún. 16. 22:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok :DDD 17L
2013. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és több barátnőm is. Átlagosan öltözködünk, de imádjuk a metált.:)


Ezzel csak az a gáz, hogy koncerten ki voltunk már nézve, pedig nem azok a típusú "átlag csajok" vagyunk, akiknek műkörme van, és tíz centis magassarkúban, köldökig kivágott felsőben billegnek a második sorban.:D Mégis többször beszóltak már... "Ti mit kerestek itt? Szeretitek egyáltalán a Panterát?":)

2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Mókusgyilkos ***** válasza:

2.: hát vegyetek 1 koncertre járós szettet :D

bakancsos csajok powa :D tipp: a tökön rúgás egyértelmű visszautasítás -> nincs félre értés :D

2013. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3.:


Valahogy már nem visz rá a lélek, hogy felvegyem az acélbetkósomat, nem érzem benne jól magam.:D Ráadásul nem tudom, rossz érzés lenne full feketében, szegecsekkel kiverve feszíteni a koncerten, amikor hétköznaponként topánban és kardigánban rohangálok.:D:)

2013. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Én is és barátnőm is ilyenek vagyunk, csak koncertre veszünk fel oda illő ruhát, amúgy teljesen normálisan öltözködünk.:)
2013. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

azért nem muszáj full feketében:D vannak fehérek is... ugyan nem lány vagyok, bocsi, hogy belepofázok xD

de ez pl rohadt jól néz ki:D

[link]

2013. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a metált kedvelő lányok java része ilyen. Amúgy miért fontos, hogy a lány metált kedveljen? Attól még, hogy más zenét hallgat, ugyanúgy lány. Ja, és az igényes, kulturált ember nem ragad le egy zenei műfajnál. De ha meg is teszi, akkor semmiképp sem a metálnál. :D
2013. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a rock zenét, metált, de ez az öltözködésemen nem látszik, szeretek csinosan felöltözni, a magamutogatós cuccok, és a 15 centis sarkak távol állnak tőlem.
2013. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os: Bandás pólóban voltam akkor is, amikor a Panterás beszólás történt, csak ugye nem a térdig érő fajtából, hanem a feszülősebből.:)
2013. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9#: ja vágom:))

7#: persze, hogy lányok... szerintem itt szó nem volt erről:P nekem pl eddig olyan lány nem is jött be valamiért, aki metálos, mármint külsőre:)

miért? a metál nem lehet igényes? a centrifuga ft. mosógépnél pl nehéz nem igényesebbnek lenni:) + metálon belül kismillió műfaj van, amiket tovább lehet variálni stb. stb. :)

2013. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!