Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit csináljak/hogy...

Mégis mit csináljak/hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Egy lúzer vagyok, akinek még sose volt semmilyen kapcsolata a nőkkel... próbálok változtatni ezen, neten sokat próbálkozok, beszélgetek más lányokkal, szerintem egész korrektül, nem is érződik, hogy egy balfaz vagyok, mert akkor még elhiszem, hogy nem vagyok az...

de amikor az a téma, hogy volt e már kapcsolatom/barátnőm, erre -őszintén- elmondom, hogy még nem, egyrészt plátói szerelmek miatt, másrészt mert soha nem kellettem pont annak, akit szerettem

erre párszor volt, hogy viszzakérdeztek, hogy mégis miért vagyok ilyen kis félénk, aztán kb. többet nem is írnak, a többség meg szimplán nem ír többet.

hazudozni nem akarok, egyedül azt szeretném, hogy fogadjon el annak amilyen vagyok...


szóval hogy kerüljem ki azt a paradoxont, miszerint nem akar egy lány sem tőlem semmit, mert nem akart tőlem egy lány sem semmit soha.


egyébként az életben sem ismerkedtem, egyrészt emiatt is mert ilyenek után 0 az önbizalmam. egyébként nem vagyok csúnya, ápolt, sportos alkatú vagyok (meg akkor se érdeklem a lányokat, ha küldtem képet, meg akkor sem, ha nem).


19f


2013. jún. 13. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mond meg, hogy nem volt még bnőd :)
2013. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de most miért kell hazudoznom egyáltalán, hogy esetleg akarjon is velem találkozni/többet beszélni?
2013. jún. 13. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a fél óra alatt az 1 választ, ami semmit nem segített... de persze ha azt írtam vna ki, hogy a méret e a lényeg, vagy hogy 20cm es és gyertek lányok dugni, esetleg azt, hogy lehetek e terhes, arra érkezett volna minimum 5-6 válasz
2013. jún. 13. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

már megint ezek az önértékelési problémák. Szerintem gyakrabban járj el szórakozni, én ezt látom a legjobb megoldásnak.

2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azert nem kaptal valaszokat, mert mar a fasza kivan mindenkinek ezekkel az onsajnaltatos szanalmas luzerekkel, akik itt sirnak. milyen valaszt varsz? "LEGYEN OBNBIZALMAD!" ez most valtoztat barmin is?
2013. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van önbizalmam, amikor beszélgetek velük, magabiztos vagyok, amíg újra meg újra nem csalódok, hogy szimplán a múltam kizáró ok elég sok lánynál
2013. jún. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!