Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan viselkedjek előtte? Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 /lány vagyok

Van már több,mint 2 éve párkapcsolatom,ami kb. 2 hónapja eléggé ellaposodott...sajnos...egyszerűen már nem volt jó..alig beszélgettünk,mindenki csinálta a maga dolgát.Sajnos megtette a dolgát az exfelesége és két gyereke...így most nem látok sok esélyt arra,hogy visszatudok belé szeretni vagy együtt lenni vele.

2 hete a gyakorlati munkahelyemen megismerkedtem egy fiúval,aki 31 éves és szintén párkapcsolati problémában volt/van...látszott,hogy köztünk nem csak barátság volt,folyamatosan mosolyogtunk egymásra,egyszer kétszer megérintett....stb...gondoskodó,érdeklődő volt irántam.Semmi komolyabb nem történt köztünk.se csók,se semmi!!!..kérdezte mióta vagyunk együtt stb.Mindkettőnknek elégé rosszul jött a helyzet...

Mondta,hogy nincs annyira most jóban a bnőjével,olyan lehet,hogy szakítanak...

Aztán rájöttem,hogy talán beleeshettem egy kicsit...ennyi idő alatt,de lehetséges...Találkoztunk tegnap előtt...aggódott,hogy eléggé lefogytam a stressz miatt,látta rajtam,beszélgettünk.Azt mondta,ha más helyzetben találkoztunk volna,jobb lenne..Utánam nézett neten,hogy hol vagyok fent.. (wiw,facebook),és mondta,hogy szép,gyönyörű vagyok,majd be fog jelentkezni ilyen álnéven,hogy írogasson nekem meg ilyenek.Aggódott értem,mert látta,hogy kivagyok készülve...

Aztán másnap felhívott,hogy nem akar tőlem semmit sem,mert nem akarja elveszíteni a bnőjét,hogy a munkahelyen ez nem lenne egészséges stb....

Pedig tudom,hogy a szemei teljesen mást mondanak...

Mondtam,hogy én így nem szeretnék bemenni hétfő,kedden szerdán a gyakorlati munkahelyre...Azt mondta,hogy neki jobb lenne,ha bemennék és így tovább.

Mégis hogy viselkedjek vele,ha bemegyek???


2010. szept. 17. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat, az en velemenyem az, hogy ne legyel se hideg, se "meleg" vele. viselkedj ugy vele, mint egy ismerossel, legyel kedves, de tavolsagtarto. ennel jobbat nem tehetsz. ha igy viselkedsz, akkor el fog gondolkodni, hogy "nicsak, ez nem egy hisztis pics@, nem olyan mint a tobbiek"... es ha igy teszel, akkor magaddal is jot teszel. Szerintem. de ha valakinek van jobb otlete akkor fogadd meg azt. :)
2010. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan rosszul fogadtam azért ezt a hírt,ezt pontosan tudja ő is...kivagyok most is,mert egyszerűen nem tudom mit tegyek,tiszta stressz vagyok és már lefogytam 56 kg-ról 52 re....

Láttam rajtam,hogy nagyon megvisel a mostani szitu a "pármommal",kisírtam magam végre..persze,hogy észrevette..stb.és érdeklődik,azt mondta,hogy nagyon szar neki így látnia..

Aztán meg a másik napra megváltozik a véleménye...demiért?

2010. szept. 17. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért fél lépni,mert fél a változástól.

Én is ilyen vagyok,tudom milyen.

Kész helyzet elé kell állítani,de még akkor sem biztos,hogy tud választani.

Nekem egy évek óta húzódó "kapcsolatom" van,régen gyereket is terveztünk,közös lakást,azóta van egy saját lakásom,néha találkozunk(hetente),szex(havonta),beszélgetés,most megint feljött a gyerek téma,de nem én vagyok az aki nem akarja.


nincs biztos módszer az ilyenek ellen,és nem nemfüggő a téma.Nő és pasi is lehet ilyen határozatlan,nem tud (nem mer) választani a régi és az új között.

2010. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 35/F
2010. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!