Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor hogy viselkedjek?

Akkor hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Pénteken megyünk bulizni a barátnőmmel, és ott lesz az a pasi aki tetszik. Tipikusan az a fiú aki bármelyik lányt meg tudja szerezni és meg is szerzi egy "kavarás" idejéig.Mit csináljak ha engem kér fel táncolni?Persze,szívesen elmegyek vele, de én többet nem szeretnék, ő viszont igen...Nem akarok smárolni vele és másnap már elmondhatja magáról,hogy én is megvoltam neki. De viszont ha táncolok vele és elhajolok lehet otthagy és elmegy máshoz,viszont ha belemegyek akkor úgy van vele,hogy bármikor megkaphat ismét. De én normális kapcsolatot szeretnék. Nem akarok könnyűvérű ribanc lenni. Mit csináljak?


Tudom,hogy ennél vannak nagyobb problémák is az életben.. :D

15L 16F



2013. jún. 9. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a lelkiismereted diktál.
2013. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne menj el vele táncolni. Mivel vele úgysem lehet kapcsolat semmi értelme. Lehet még izgatni is fogod a fantáziáját hogy Te visszautasitottad...
2013. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem értem, neked minek kell ez a gyerek. csak gondolj bele, mennyi csajt smárolt le ugyanúgy ahogy téged ... El se menj táncolni ilyen nyomorultakkal
2013. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kranpusz válasza:
erre a kérdésre pont nem itt fogod megkapni a választ, kb 10.000 variáció lehetséges,lehet fel sem kér, lehet rád se néz, de az is lehet hogy úgy elkápráztat majd hogy azt se tudod ki vagy, szóval ott abban a pillanatban kell majd döntened, a helyzet hozza majd a jó döntést. Bocsi ha nem erre a válaszra vártál...33f
2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!