Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a csajok ösztönösen menekülnek a magamfajta szeretgetős, odabújós típusú, gyengéd fiúktól?

Figyelt kérdés
Mindenki ilye keméyn vadállatra gerjed, aki nem foglalkozik a lánnyal, csak megdugja aztán sz arik a csajra. Én meg az a típus vagyok, aki szereti gyakran az ölébe ültetni a láyokat és csókolgatni, puszilgatni, simoganti, megérinteni a lányokat. Például megsimogatni az arcukat, játszani, huncutkodni pimaszkodni, hülyéskedni velük. Tudom, hogy nekem is ilyen alfás köcsögnek kéne lennem, de nem megy, mert én imádom közel érezni magamhoz a lányt, érezni, hogy itt van mellettem testközelben, jól el tudok lenni több órán át akár úgyis, hogy egy lánnyal ölelgetjük, puszilgatjuk egymást. Nem vágom miért nem szeretik ezt a lányok sokan. :D
2013. aug. 23. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Alfás kötsög? Jobb a Maserati, hidd el! :)

Viccen kívül: a nőknek az kell amit a haverom nagymamája mondott: Jól meg kell őket kúrni :)

2013. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem a bújós tökéletes lenne, szeretetet hiányos vagyok, szeretni akarok....viszont azt hiszem késő bánat, férjnél vagyok.
2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egy kéjenc perverznek tűnsz a leírtak alapján.
2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Kell a jó? Nem

Kell a rossz? Kell


örök igazság

2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

A szeretgetős, gyengéd férfiakért a legtöbb nő ölni tudna...Az én párom ilyen, és a nő ismerősei oda vannak érte (én meg büszke vagyok rá ezért is) :D

De ha valaki töketlen nyálas p*cs, azt valóban nem szeretik. A gyengédség nem összekeverendő a 24 órás nyáladzással.

2013. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ez az általánosítás igy este 10előtt még kellett.
2013. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem igazán attól alfahím valaki, ha a barátnőjével úgy viselkedik mint egy kutyával. Inkább nevezném őket bunkóknak. Fontos, hogy egy nővel gyengéden kell bánni, de ha a szükség megkívánja akkor be kell keményíteni( értsd amit akarsz ezen).

Hiába vagy te olyan amilyen vagy, a lányok nem látják, hiszen első ránézésre nem süt le rólad hogy gyengéd vagy, meg érzéki. Külső a fontos sajnos, és a kisugárzás. Hiszen nem vakok egyesületében keresgélsz lányt. Ha megismersz majd egy lányt, akkor úgy is kiderül hogy milyen is vagy te, ami a leányzónak csak meglepetés lesz. Mindenképp pozitív.


F

2013. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
a gyengédséggel nincs baj de 1 kis hajtépés és férfi kiállás kell vagy perverzség szexuális izgatás ami felizgatja a nőt nem kell leszarni sőt kedves is lehetsz vele de ágyban harpd meg nyugodtan a vállát tépd a haját csikard ki a hátát picit legyél erős de mégis finom vele és határozott, ha nem akarja hogy kinyald izgasd addig kézzel míg el nem megy csiklóra stb ... legyél vele kedves ha elvagytok és legyél vele vadállat ha ágyba kerültök.
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mert magabiztos férfias oldalad nincs az itt a probléma. Az , hogy te most ilyen gyengéd vagy meg stb az önmagában édeskevés.
2013. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!