Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek azok a lányok,...

Szerintetek azok a lányok, akik ilyen ölelgetős, puszilgatós, odabújós, szeretgetős típusok, ők általában merre találhatóak meg?

Figyelt kérdés
Mert az az igazság, hogy én eddig olyan lányokkal akadtam eddig össze, akik maguktól sosem kezdeményeztek így az utcán mondjuk ölelgetést vagy puszit, mindig én kezdeményeztem. Jól esne, ha a lány is csinálná magától és nem várna az én kezdeményezésemre. Remélem érthető mire célzok. :D Úgy irigylem azokat a fiúkat, akiket látok, hogy szeretgetnek a csajai nyíltan az utcán városban, akármerre és nem a srácnak kell csak szeretgetnie magától folyton a nyílt terepen.
2013. aug. 12. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyikük pont a barátnőm, de megtalálhatók egy Föld nevű bolygón.
2013. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy mi fán teremnek az ilyen lányok, mert még nem hozott ilyennel össze a sors sajna :/
2013. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nincs külön gyűjtőhelyük, ez azért is kár, mert tuti én is ott lógnék egész nap :D Legyen megnyerő a külsőd, öltözködj stílusosan, és járj nyitott szemmel :) Egyszer biztos "horogra akad" egy ilyen hölgy is :) Hajrá!:)
2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utolsonak igaza van! Nagyon fontos a kulso is!

En is nagyon irigylem az olyan szerencses lanyokat akiknek van egy jo pasijuk..

Nem vagyok egy ronda lany, de eddig sosem volt szerencsem a fiukkal! Es neha csodalkoznak az emberek,hogy egy ilyen ''bomba csajnak'' hogy-hogy nincs pasija?

Csak a ronda pasikat vonzom! :D Akik meg tetszenek tulajdonkeppen le se szarnak, ez mindig is igy volt!

Szoval, ha lenne egy olyan baratom akirol mindig is almodtam igazan tudnam szeretgetni, nem varnam meg,hogy o kezdemenyezzen magamtol kezdemenyeznek! ;)

2013. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Regen volt kapcsolatom és annyira vágyom a szeretetre, hogy eszméletlenül. Mondjuk magamtól is szeretgetnem a páromat megalas nélkül ha lenne. :/

De nem hidetesként irtam ezt.

2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos kérdés :33 :D ^^
2013. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!