Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon gáz, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha én nagyon szeretgetős, odabújós típusú srác vagyok?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, aki aranyos és megkedvelem jellemre, akkor szeretem gyakran megölelni és puszilgatni, szinte észre sem veszem és nem bírok ellenállni, tudom, hogy valaki ezt nem bírja meg b.zisnak tartja, ezért gondoltam megkérdem, hogy ti mit gondoltok erről. Szerintem szinte minden lány szeretnivaló, főleg egy kis ismerkedés után, mindegyikben van valami bájos, aranyos, amitől könnyen megszerethető. :D
2012. dec. 1. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz.
2012. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyen vagyok. 19/F
2012. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nagyon aranyos dolog!:)
2012. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem cuki. :)

16L

2012. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne b.zis? Volt ilyen barátom, imádtam, csak egy kikötés van: én nem mindig igénylem. Tehát, nem vagyok az az egész nap kézfogós, puszilkodó, bújós, egymás ölébe ülős, fürdőszobába is együtt menős (szóval érted) típus. Aranyosnak találom a bújos srácokat, fel is tudnak izgatni, csak ne legyen SOK (nap 24 órájában). :)
2012. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
óóó szerintem ez nagyon aranyos :3
2012. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

KIVAGYHOLLAKSZMIANEVEDHÁNYÉVESVAGY?!?

komolyabbra véve a szót. szerintem jó dolog, és a lányok többsége ezt nagyon szereti mivel érzik(jó magam is ilyen vagyok), hogy van aki törődjön velük ! :)

2012. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bino ***** válasza:

Ez nagyon nagyon cuki :'3

Szerintem egyáltalán nem bu.is.

2012. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en nagyon imadom az ilyen pasikat:)

de ha mondjuk az en pasim ilyen lenne es millio mas csajt olelgetne az zavarna...

18L

2012. dec. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!