Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a csajok ösztönösen menekülnek a magamfajta szeretgetős, odabújós típusú, gyengéd fiúktól?

Figyelt kérdés
Mindenki ilye keméyn vadállatra gerjed, aki nem foglalkozik a lánnyal, csak megdugja aztán sz arik a csajra. Én meg az a típus vagyok, aki szereti gyakran az ölébe ültetni a láyokat és csókolgatni, puszilgatni, simoganti, megérinteni a lányokat. Például megsimogatni az arcukat, játszani, huncutkodni pimaszkodni, hülyéskedni velük. Tudom, hogy nekem is ilyen alfás köcsögnek kéne lennem, de nem megy, mert én imádom közel érezni magamhoz a lányt, érezni, hogy itt van mellettem testközelben, jól el tudok lenni több órán át akár úgyis, hogy egy lánnyal ölelgetjük, puszilgatjuk egymást. Nem vágom miért nem szeretik ezt a lányok sokan. :D
2013. aug. 23. 21:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmam sincs, tőled miért menekülnek, talán túlzásba viszed a dolgot. Való igaz, a nyáladzás nem azonos a gyengédséggel
2013. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Több ilyen pasi kellene,mint amilyen Te is vagy!
2013. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Mondd hogy nem viccelsz és tényleg létezel! Az ilyet keresem már mióta.

Szeretem a gyengéd, romantikus fiúkat.

Én meg azt nem értem kinek jó az, ha a fiúk megjátszák magukat a haver előtt. Ez miért menő?

2013. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem menekülök a gyengéd fiúktól...
2013. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%

Mert a nők elvárásai nagyon eltorzultak. Nekik lóvés "domináns alfahím" kell: balhés, agresszív, primitív. Mert ugye ez olyan "férfias". Aki meg nem ilyen, azt emberszámba se veszik.

Aztán persze pár héttel később, amikor a domináns férfiistenük odahaza két bazinagy átszállóval indít, mert nincs kész a vacsora, akkor rohannak bömbizni a feminára meg a cotcotra a puncipajtásoknak hogy milyen szemetek a pasik...

Hát ti döntöttetek cicáim, eszitek amit főztetek. Ki kell röhögni őket, megérdemlik.

2013. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó: "A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad."

Ez mindent elárul rólad.

Mondhatnám, hogy az összes férfi egy agresszív állat, akik egyből "átszállóval indítanak", de ez ugyanolyan általánosítás lenne, mint amit te levágtál. Szánalmas.

2013. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16%

23:29, ez tapasztalat. Hiába kapálózol ellene, a tény attól még tény marad. Az általánosításnak meg vastagon van alapja.

Ja és ne aggódj a százalékom miatt...neked is annyi lesz soon enough.

2013. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Személy szerint én inkább olyan fiúhoz vonzódom, mint amilyen te is vagy, ahogy leírtad magad. A tapló állatok egyáltalán nem érdekelnek. Nem szabad általánosítani, vannak még ilyenek. Az emberek között keresgélni, nézelődni kell, és ha keresel, rábukkanhatsz egy kincsre:) (viccet is beleértve, olyan kincsre, amit nem ásol el) :))
2013. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
szerintem csak még nem találkoztál avval aki szereti a gondoskodást,akik ilyenek, azok (általánosságba)legtöbbször megvárják míg jön valaki, akiszereti,meg minden, és ő is szereti, szóval ne csüggedj, bár azért tényleg ne vigyed túlzásba ;)
2013. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Jah,ismerős helyzet.Én is ilyen bújós típus lennék,és én is elbasztam így.NEm találtam eddig ilyen lányt,még a TV-ben sem
2013. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!