Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A vékony, szép arcú lányoknak...

A vékony, szép arcú lányoknak jobb pasijuk van, mint a molett, kevésbé szép lányoknak?

Figyelt kérdés
mert azt vettem észre, hogy a vékony, csinos lányoknak helyes, izmos pasijuk van általában. a molett, kevésbé szép, nem csinosan öltözködő lányoknak pedig kövérebb, kevésbé szívdöglesztőbb pasijuk. összefügg a dolog? miért látom ezt így?
2013. júl. 31. 23:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" Akár bölcs is lehetek, bölcsebb mint aki ok nélkül beszólt. :D"


Akár. De nem én dicsekedtem névtelenül... :)

2013. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én csak tényeket írtam le. Sajnálom, ha ez téged irritált!
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az miért baj, ha valakinek volt már molett barátnője? :O
2013. aug. 1. 00:09
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Akik a külsőségekre megy az inkább vékonyat és csinosat választ, ha van erre lehetősége.

2013. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem irritál... Engem az irritál, ha valaki irreleváns vagy ellenőrizhetetlen tényekkel próbálja a hallgatóságot befolyásolni.


A kérdés nem személyes történetekről szól, általánosságban kell rá válaszolni. Azzal, hogy magadat fényezed, azzal érzelmileg befolyásolod a hallgatóságot, de a kérdezőnek nem sokat segítesz.

2013. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha kutatást teszek be attól boldogabb leszel? :)
2013. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akit a téma tudományos háttere érdekel a női vonzóság és derék/csípő hányados kapcsolatról ezen a vonalon indulhat el:


Furnham, Adrian, Melanie Dias, and Alastair McClelland. "The Role of Body Weight, Waist-to-Hip Ratio, and Breast Size in Judgments of Female Attractiveness - Springer." Sex Roles 39.3-4 (n.d.): 311-26.


Pazhoohi F & Liddle J R (June 2012). "Identifying feminine and masculine ranges for Waist-to-Hip ratio". Journal of Social, Evolutionary, and Cultural Psychology 6 (2): 227–232.


Singh, Devendra; Young, Robert K. (2001-06-27). "Body Weight, Waist-to-Hip Ratio, Breasts, and Hips: Role in Judgments of Female Attractiveness and Desirability for Relationships" (PDF). Ethology and Sociobiology 16 (6): 483–507. doi:10.1016/0162-3095(95)00074-7



Egy kevésbé férfias férfi általában kevésbé kaphat meg egy nőies nőt. A vékony derék pedig a mi hagyományaink szerint nőies, ezért is hordtak régen fűzőt.

2013. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az izmosabb férfit szülőként viszont nem annyira szeretik a nők (?)



It is thought that a small waist-to-hip ratio is equated in the mind with good health and high fertility.

Dr Dixson said: 'It is likely that perfect 0.7 ratio sends a biological signal to men that that woman is most fertile and most likely to produce a healthy offspring, no matter what size that woman is.


'It is all about the distribution of fat which is directly linked to fertility.' His views chime with German research released last year. The University of Regensburg study found an hourglass figure to be more attractive than even athletic types or long-legged, bigchested 'Barbies'.



As for what women want, Dr Dixson said that men were wasting their time pumping iron in the gym as women invariably preferred a leaner, less muscle-bound physique.

'On a biological level, women are more likely to pick a leaner, even slightly more effeminate man as they equate those physical traits with being more caring and gentle and therefore a better prospect as a partner.'

He added: 'Humans simply do not mate randomly.'


Hosszú távon, nem tiniként nem az izmos férfi jön be a nőknek. Andy Vajnát nem kell bemutatni senkinek. :)

2013. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!