Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináltam rosszul?

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki nagyon nézett engem a buszon, azt hiszem, még mosolygott is rám, de nagyon rossz hangulatban voltam így nem volt kedvem visszamosolyogni, rá 3 percre már el is felejtettem. Rá kb 3-4 napra láttam egy lányt aki ismerősnek tűnt, közel volt hozzám, és meg is kérdeztem, tőle "Nem ismerjük mi egymást?" miközben kérdeztem eszembe is jutott, hogy ő az aki mosolygott rám pár napja, és ezt mondtam is neki.. hozzátettem, hogy rossz hangulatom volt akkor azért nem viszonoztam. mivel már az utazásom végén jártam, ezért elkértem a nevét, mondtam, hogy felveszem és beszélünk. fel is vettem (nem tudom, hogy aznap, vagy másnap) és mondtam neki, hogy meghívom egy italra valahova, mert szívesen ismerkednék vele. Ő mondta, hogy nem akar ismerkedni velem. Elég sok ilyen sztorim van, telefonszámokkal is, hogy telefonokra nem válaszolnak, smsek-re, üzenetekre sem. Szóval így még egy lányt sem tudtam megismerni. Gondoltam arra, hogy emelem a dózist, hátha egy lány beadja a derekát. Szóval a kérdés: "Mit csináltam/csinálok rosszul?"
2013. júl. 27. 16:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem semmi nyomulós nemvolt abban, hogy meghívtam egy italra. Nekem rengeteg nő barátom van akik meséltek ilyen sztorikat, hogy náluk bevált.
2013. júl. 27. 16:41
 12/17 anonim válasza:
De mutass már nekem két egyforma nőt...
2013. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Két egyforma persze nincs.. Amúgy én is úgy álltam hozzá, hogy nincs veszteni valóm, de az önbecsülésemet minden visszautasítás után vissza kell szereznem, de mindegyik után kevésbé csorbul szóval max. az elő 100 visszautasítás lesz gáz :D Tudom, hogy a pasik sem szentek de én hozzájuk nem értek, de meg kell ismerni, és csak utána bízni benne. 10 év múlva amikor már az emberek értelmesebb részének a nagy része már foglalt lesz ők fognak sírni, hogy nem találnak maguknak senkit, és teljesen megérdemlik. Kíváncsi lennek annyi év magány után hogy reagálna egy ilyen elhívásra, amit régen simán elutasított. Amúgy face-n most is látom a sírós szövegeket, hogy: "Ilyen-olyan magányos vagyok, miért nem szeret senki?, úgy vágyom valakire." Ja ás a másik, ez a lány jó fej volt, mert megmondta, hogy nem akar ismerkedni. A fiatal lányok nagy része inkább remények között hagy, mert fél kimondani, hogy nem.
2013. júl. 27. 16:54
 14/17 anonim válasza:

Na igen, az önbecsülés az sérül ilyenkor... De egyébként ha már itt tartunk, nem szeretném csak a lányokat védeni, mert mi sem vagyunk szentek... Sokan szeretik kihasználni és szórakozni a másikkal... Ami elég csúnya dolog...

Elgondolkodtál egyébként azon, hogy nem is benned van a hiba, csak nem épp a megfelelővel próbálkozol?

Ami meg a másik lányt illeti... Szerintem Ő csinálta jól.. Nem kell az álszentet mutatni, meg etetni egy férfit sem. Azzal nem mentek sokra...

És lehet, hogy magam ellen is szólok ezzel, mivel lány vagyok, és más lányok ezért valószínűleg megköveznének, de azért valljuk be, hogy nagy részünk csak hülyíti a pasikat, akik nem jönnek be, játszunk velük aztán megszabadulunk tőlük, mint egy cipőtől... Félre értés ne essék, én nem ebbe a kategóriába tartozom, de sajnos sok ilyen van, és még lesz is egy darabig...ez ellen te meg aztán nem tehetsz semmit.

Mindenesetre szerintem senki miatt ne érezd magad pocsékul, akár hányan voltak és lesznek még, akik így viselkednek, mert ahogy mondtad is, idővel majd rájönnek, hogy mennyit és mit vesztettek... Persze, ez már csak akkor jön, amikor késő... :D Mert időnként megfordul a fejünkben, hogy "mi lett volna, ha...?" Ez már csak így van... :)

2013. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez így van, sajnos ember függő, rengeteg tetű pasi is van, de velük nem kerülök kapcsolatba ezért nem érdekel. Elgondolkoztam, de míg nem tudom, hogyan küszöböljem ki az ilyen lányokat addig sajnos kezelnem kell őket valahogyan. Igen, nagyon sokszor volt velem is, hogy csak szívattak a lányok, ami az én hibám, mert én bíztam benne, amikor ezredszerre írta, hogy fogunk találkozni.. stbstbstb, már a második után elküldhettem volna. Szóval részben hibás vagyok én is, de már megtanultam amit meg kell. Talán elgondolkoznak rajta, de az az én szemszögemből teljesen mindegy, mert nem befolyásol semmit, max elmosolyodnék ha látnám szenvedni, de idővel megsajnálnám úgy is.
2013. júl. 27. 17:40
 16/17 anonim válasza:
Elég jó hozzáállás... :D
2013. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az volt a gond, hogy nagyon elsietted és az is elképzelhető, hogy nem is vagy az esete. Én se szívesen mennék el sehová egy idegennel, akivel pár szót váltottam csak és nem ismerem. Szerintem az lett volna a legjobb, ha mielőtt elhívod beszélgetsz vele kicsit, hogy lássa egy hullámhosszon vagytok-e.

Velem a múltkor volt ilyen a vonaton. Egy srác elkérte az utazás végén a nevem majd bejelölt facebookon. Igaz, ő írt nekem mielőtt elhívott, de nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon, legalább is én így látom, nekem nem az esetem. Ennek ellenére ő erőlteti, hogy menjünk el valahová... - tehát lehet, hogy te se tetszel neki és ezért utasította vissza.

Szerintem a lányt hagyd egy ideig most, ha ismét látnád a buszon köszönj neki, hogy lássa nem felejtetted el, de csak ennyi, ne beszélgess vele. Várj 1-2 hónapot aztán írj neki ismét facebookon de csak barátként beszélgess ott vele majd 1-2 hét múlva ha úgy látod vevő lenne rá akkor ismét hívd el.

2013. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!