Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináltam rosszul?

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki nagyon nézett engem a buszon, azt hiszem, még mosolygott is rám, de nagyon rossz hangulatban voltam így nem volt kedvem visszamosolyogni, rá 3 percre már el is felejtettem. Rá kb 3-4 napra láttam egy lányt aki ismerősnek tűnt, közel volt hozzám, és meg is kérdeztem, tőle "Nem ismerjük mi egymást?" miközben kérdeztem eszembe is jutott, hogy ő az aki mosolygott rám pár napja, és ezt mondtam is neki.. hozzátettem, hogy rossz hangulatom volt akkor azért nem viszonoztam. mivel már az utazásom végén jártam, ezért elkértem a nevét, mondtam, hogy felveszem és beszélünk. fel is vettem (nem tudom, hogy aznap, vagy másnap) és mondtam neki, hogy meghívom egy italra valahova, mert szívesen ismerkednék vele. Ő mondta, hogy nem akar ismerkedni velem. Elég sok ilyen sztorim van, telefonszámokkal is, hogy telefonokra nem válaszolnak, smsek-re, üzenetekre sem. Szóval így még egy lányt sem tudtam megismerni. Gondoltam arra, hogy emelem a dózist, hátha egy lány beadja a derekát. Szóval a kérdés: "Mit csináltam/csinálok rosszul?"
2013. júl. 27. 16:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
18F a lányok 15-20 évesek voltak.
2013. júl. 27. 16:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Első benyomásnál dől el a dolog az esetek 80%-ában , azt viszont elrontottad.
2013. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam. akkor a buszos csaj oké. és a többi? Ott nem volt ilyen?
2013. júl. 27. 16:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Azokról nem írtál semmit, szóval fogalmam sincs. Lehet túl nyomulósnak tűnsz:) Elkéred a számát és ne rögtön írj neki. Ahogy az Így jártam anyátokkal c. sorozat is mondja van a 3 napos szabály! Addig nincs telefonálgatás hadd várjon a nő:P

2013. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Huhh azt nem néztem.:) amúgy nem vágom azt a szabályt. Én úgy tudtam, hogy az első napon nem jó felhívni, meg írni neki, hagyni kell had izguljon. csaj vagy pasi vagy?
2013. júl. 27. 16:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2# még mindig.

20F vagyok:) Jajam hagyni kell őket izgulni.

2013. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Akármennyire is meglepő, mi lányok többsége nem igazán szeretjük a nyomulós pasikat. Lehet, hogy neked nem épp az volt a célod, de azért bele a közepébe...?! Vannak, akik ezt kissé "terhesnek" érzik, és nem épp imponáló... Mondjuk, lehet,hogy én is kiakadtam volna, hogyha pár szó váltása után egyből elhív valaki... Mert ebből az is lejöhet, hogy úgy gondolod, könnyű megkapni... Na igen, nekem tutira ez lenne az első gondolatom...De mi lányok ilyenek vagyunk... szeretünk kombinálni és túlbonyolítani a helyzetet... :D
2013. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem csak úgy sikerült csajoznom mindig, hogy félre hívtam mintha tök normális pasi lennék...erre arra. Aztán lesmároltam őket:d
2013. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bezzeg egy csomó csajnak elég pár szép szó, vagy egy cetli.. És ezek után mondják a pasikra, hogy milyen félősek.. Kíváncsi lennek, hogy az 5. elutasítás után ki merne hozzászólni egy lányhoz.
2013. júl. 27. 16:37
 10/17 anonim válasza:
100%
Azért a pasik is tudnak elég "kegyetlenek" lenni az ellenkező nemhez, ha visszautasításról van szó... Egyébként, a kudarcok ellenére is kockáztatni kell... Elvégre mit veszíthetsz? Visszautasít...? Lesz másik... Mindig van... :D Legalábbis ezzel vigasztaltam magam... És bejött!
2013. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!