Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért nem ment el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért nem ment el a barátom, vagy valamit én csináltam rosszul? (lent)

Figyelt kérdés

Egy nap náluk voltam, filmet néztünk és aztán elkezdtünk csókolózni, simogattuk egymást, és úgy láttam, hogy szeretne pettingelni. Soha nem csináltuk még...de aztán nekem nem lehetett, mert épp 'megvolt' és gondoltam, hogy akkor csinálom én neki...3-4 percig próbáltam, de nem ment el, kérdeztem, hogy hogy csináljam, próbáltam gyorsabban is...aztán ő 'fejezte'be de b@romira gyorsan csinálta:O én nem tudtam volna olyan gyorsan...szerintetek azért nem ment el velem, mert megszokta, mindig olyan gyorsan csinálta? Vagy azt mindenki úgy csinálja és én bénáztam?

Tudom, kicsit hülye kérdés, de tapasztalatlan vagyok...és még félek is a következőtől, nem tudom miért, szégyenlem magam...

megköszönném a normális válaszokat!


2013. ápr. 22. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szokatlan első az idegen kéz, de majd idővel hozzászokik és menni fog:)
2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor ezért? És az nem lesz baj, ha én nem tudom annyira gyorsan, mint ő?

Komolyan, nagyon de nagyon gyors volt:O:D

2013. ápr. 22. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
El kell lazulni. Más, ha magadnak csinálod, és más, ha más csinálja neked. Nekem se eset jól, amikor először próbálta, aztán szépen lassan elkezdtem lazítani, utána már nem volt gond. :)
2013. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy tragédia lenne az,hogy egyszer nem tudott elmenni. :) emiatt ne fájjon a fejed, mindenbe bele kell tnaulni.
2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Hogyan segíthetek neki az ellazulásban? Mindig azt hiszem velem van a gond.

2013. ápr. 22. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
közben próbáld azért máshogy is kényeztetni,csókolózzatok,cirógasd,stb. és ne az legyen a cél,hogy elmenjen, te se erre feszülj rá,csak játszatok.
2013. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem 3-4 percig kellett volna. Vagy mindenképp kiakarsz harcolni egy kis korai magömlést a későbbiekben?
2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem:/
2013. ápr. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!