Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináltam jól és mit rosszul?

Mit csináltam jól és mit rosszul?

Figyelt kérdés

Ez a kis történet kb 2 hete történt meg, de nem igazán akartam ezzel a népet fárasztani viszont még mindig csak ez jár a fejemben, és nem tudok rájönni miért.


Pár haverom és én elmentünk kocsmázni. Volt egy pár csaj akiket régóta ismertünk, viszont volt egy akit még nem láttunk soha. Más suliba jár vagy mittudomén. Na szóval, beültünk hozzájuk, dumáltunk. Nekem az ismeretlen csaj megtetszett szóval elkezdtem vele dumálni, azaz csak próbálni mert teljesen le volt sz*rva a fejem. Kérdezgettem, egyszavas válaszokat adott, közbe a telefonját nyomkodta, rám se nézett. Majd amikor elrakta elkezdett beszólogatni, meg úgy csinálni mintha egy utolsó senki lennék. Pl, mondtam egy vicces sztorit, nevettek a többiek ők meg ilyen szarkasztikus fejet vágott és mondta, hát ez valami szar vicc volt.

Erre fogtam, visszaszóltam neki hogy mégis ki vagy te, hogy neked akármilyen szar viccet nem lehet mondani? Akkor nézett a szemembe először..


Később az este folyamán már rá se hederítettem, jól éreztem magam a spanokkal. Erre meg ő jön oda hozzám, kérdezősködik meg ilyesmik de már annyira felkurta az agyam, hogy én csináltam azt amit ő velem. Rá se néztem, meg egyszavas válaszokat adtam.

Volt egy olyan, hogy megkérdezte tőlem, hogy nem hoznék e neki valamit inni, elővettem egy 1000-est odatettem az asztalra elé, és mondtam neki ' tudod te jól merre van a pult, hozzál nekem is valamit, de igyekezz '


Na a vicces dolog itt kezdődik, mert amint visszajött lesmárolt és egész este kavartunk.

Ezt miért csinálta? Valami fogadást kötött a barátnőivel vagy mi?

Ki akarom verni a csajt a fejemből, bár jól néz ki de nekem ilyen idétlen éretlen csajokra nincs szükségem.

21 éves vagyok, ő 19.

Köszönöm előre is a válaszokat !:)



2013. máj. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kell neki hogy megalázzák, és nem az hogy nyalják a seggét és udvariasan viselkedjenek vele! érteem?
2013. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Női logika.. A davinci kódot előbb fejteném meg.
2013. máj. 22. 18:40
 3/7 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ez jó esti mese volt, csak nem happyend lett a vége.

Lány vagyok, de nem tudom megérteni ezt a viselkedést, nem hiszem, hogy éretlen, én 17 évesen se csináltam ilyent, egyszerűen csak egy idióta. Ne foglalkozz vele.

2013. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs hozzászokva, hogy lekezelik (mint ahogy ő tette veled előtte), és ezzel felkeltetted az érdeklődését, kihívásként kezdett rád tekinteni.

amúgy ha tetszik, meg jól érezted magad vele, szerintem megérne egy randit, mérd fel a terepet. lehet, hogy normálisabb, csak ismeretlenekkel ilyen cold hard bitch.

2013. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát ezen az "adok egy 1000est, tudod merre van a pult"on jót mosolyogtam.:D:D Szimplán azért csinálta, mert ő akart a figyelem középpontjában lenni. Gondolom bejöttél neki, de amíg látta, hogy érdekled, kicsit húzni akarta az agyadat, hogy még jobban menj utána, csak túlzásba vitte a dolgot... Van pár érdekes csaj, aki így csinálja, nekem nem jutna eszembe direkt húzni a "kiszemelt" agyát... azóta nem is beszéltetek?

18/L

2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Négyes és Ötös is elég ésszerű válaszokat adott.

Azóta még nem beszéltem vele, bár már hívogatott telefonon. Nekem ez a stílus nem jön be, szeretek egy lánnyal kedves lenni, értelmes felnőttek módjára beszélni. Azért kavartam vele akkor is, mert bennem volt már pár feles, meg egyébként is szép. De nem szeretném folytatni, ezt tegnap közöltem vele.


Mostmár amúgy tudom mire vélni akkor ezt a viselkedést, köszönöm :)

2013. máj. 22. 18:59
 7/7 anonim válasza:
az király
2013. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!