Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció csúsztatása! Így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció csúsztatása! Így rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Nem mertem egy hónapban 1-2 napnál többet csúsztatni, így az előző hónapban is 5nap szünetet tartottam csak, és most is csak 5 napot. Így 4 nappal előbb fog megjönni és pont jó lesz a szeptemberi kiránduláshoz. Nagyon rosszat csináltam? Hányszor lehet így elcsúsztatni?
2012. aug. 3. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy csúsztattad el? :D
2012. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
"Nem mertem egy hónapban 1-2 napnál többet csúsztatni, így az előző hónapban is 5nap szünetet tartottam csak, és most is csak 5 napot."
2012. aug. 3. 08:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vágom a témát de ne csúsztatsd összevissza mert a hormonháztartásod 1 idő után belefárad és komoly következményekkel jár
2012. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát ÍGY egyáltalán nem kéne. Az is veszélyes h ha nem tartassz szünetet h ne jöjjön meg, de ez h össze-vissza szeded be.....sztem már szétcseszted a szervezeted
2012. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató azt írja, hogy ha elszeretném tolni az 1. napot, akkor vegyem be előbb a tablettát. :(
2012. aug. 3. 09:09
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem nőgyógyász javasolta, hogy ne tartsak egyáltalán szünetet a két levél között, és a második levelet is szedjem végig. Ezt egy egészséges nő évente csak egyszer (maximum kétszer) teheti meg. (de sztem még ez is nagyon megterheli a hormonháztartást)

A kérdésre válaszolva, fogalmam sincs, hogy te jól csináltad-e.

2012. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Majd ne csodálkozz ha teherbe esel.

25N

2012. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
meg azon se csodálkozz ha soha nem lehet gyereked
2012. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért esnék teherbe?...5 éve szedem. És mindig folyton akkor jött meg amikor valami program volt. végre jól akartam magam érezni. Azért csináltam így mert ezt írta a betegtájékoztató. Csak nem tudtam h. lehet-e 2 hónapban egymás után.
2012. aug. 3. 09:13
 10/18 A kérdező kommentje:

Kössz a sok, segítséget :) Látom ez az oldal egyre rosszabb... Mindenki csak bunkó, meg vádló...azért csináltam így, mert az volt a betegtájékoztatóban, hogy így kell...


"A menstruáció első napjának megváltoztatása: amit erről tudnia kell

Amennyiben a bevont tablettákat az utasításnak megfelelően szedi, a menstruációs periódus/megvonásos vérzés a tablettamentes héten fog jelentkezni. Ha meg kell változtatnia ezt a napot, le kell rövidítenie (de soha nem lehet meghosszabbítania) a következő tablettamentes időszakot. Például, ha a tablettamentes időszak pénteken kezdődik, és Ön ezt keddre (három nappal korábbra) szeretné áttolni, ehhez a szokásosnál három nappal korábban kell elkezdenie az új szalagfóliát."

2012. aug. 3. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!