Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? Minden pasi...

Ez miért van? Minden pasi ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már elég régóta szembesülök ezzel a problémával ha neten ismerkedek. Ír nekem levelet egy normális, korombeli, lakóhelyembeli srác, levelezünk, normálisan beszélgetünk (levélbe), irják h szimpatikus vagyok, csinos is, meg meg akasrnak ismerni, találkozni... Aztán elkezdenek eltünni egy idő után, meg a kifogásokat keresik h nem érnek rá, nincs pénzük, sokat dolgoznak, de levélbe meg tök nagy pofájuk van, de egy idő után vissza se ír... ez miért van? L/24

2013. jún. 17. 16:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
De ha tényleg 24 éves vagy, akkor miért rakod tele az írásodat :D-vel és xD-vel?
2013. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

# 31/31

Zavar? XDXDXDXD

na jó, csak kicsit szórakozott vagyok most. 24 évesen még lehetek vicces, meg szórakozott nem? bár tény hogy most épp másik topicban olvastam elég megmosolyogtató válaszokat. De, tudok komoly is lenni.

2013. jún. 17. 18:02
 33/43 anonim ***** válasza:
Nem zavar, csak máskor, más helyen még szétoltjátok a fiúkat, hogy ők nem elég komolyak hozzátok. Azért gondoltam, hogy megkérdezem.
2013. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Én most nem oltottam őket. Bár, én velük ellentétben (meg sok lánnyal ellentétben), elég egyenes vagyok velük. Nem a kifogásokat keresem, hanem megmondom egyértelműen, hogy nem az én esetem. Kész.
2013. jún. 17. 18:05
 35/43 anonim ***** válasza:

Mielőtt még messzemenő következtetéseket vonnál le abból hogy senki nem tiltakozott, attól nem leszel vicces hogy telerakod az üzeneteidet XD-vel. Inkább nevetséges. A kettő pedig nem ugyanaz... ;-)


A másik...


Lehet valaki 30 évesen öreg, fiatal, érett, éretlen. Nem a kor számít, hanem az életmód.

2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért zavarnak titeket azok az istenverte hangult jelek, honnan szűrtétek le, hogy aki használja az komolytalan. Álltalába nem használok hangulat jelet, de vannak pillanataim amikor én is telerekok, benne van a nevében, hogy tükrözze a hangulatot, vagy egy bizonyos érettségi skála fölött már nem szabad használni és csak zárjóelbe bele kell írni, hogy (ez teteszett, vigyorgok) vagy (hahahaha), nem láttam a felhasználói feltételbe, hogy "18 éves kor alatt ajánlott".


On: kérdező, ne vedd magadra az ilyeneket, vedd természetes szelekciónak, hogy kiszűrted a gyöktörzseket még azelött, hogy 1 napot is jártatok volna.

2013. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Köszi # 36/36 :)
2013. jún. 17. 19:49
 38/43 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy komolytalan aki használja, hanem a használata általában komolytalan. Nem tükrözi a valóságot. Pl. kizártnak tartom hogy amikor valaki kiírja hogy XD, akkor gyakorlatilag majd meghal a nevetéstől. A 490-t inkább el tudom képzelni... :)(most tényleg mosolygok, bár nem tudom min, mert eléggé lerágott és szar poén, de lehet hogy éppen ezen... )
2013. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Megosztod velem a várost ahol laksz, kérdező? XD (Nem vicces, de kit érdekel. Az XD ingyen van. :D)
2013. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hódmezővásárhely
2013. jún. 17. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!