Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit tennétek ha...

Lányok! Ti mit tennétek ha egy pasi szemezne veletek majd odamenne hozzátok és meg akarna ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszelgetnek vele??:D
2013. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
velem már volt ilyen szituáció és ha nem úgy kezdte volna, hogy le akar feküdni velem akkor talán még meg is ismerkedhettünk volna de így elrontotta az egészet (bár jobb is, szerintem, hogy nem ismertem meg)
2013. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En csak azt tudom, hogy mikor en odamegyek a lanyokhoz, mindig csunyan es felhaborodva kuldenek el, hogy van e jozan eszem odamenni hozzajuk. Nagyon faj ez nekem.
2013. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat hogyha szemeznek vele, akkor biztos tetszene, szoval szerintem szivesen megismerkednek vele..
2013. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HA szimpatikus, és értelmesen el tudja ezt mondani, akkor beszélgetnék vele.
2013. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen van a fo hangsuly, hogy szimpatikus vagyis a pasik 95% a itt bukik el.
2013. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szimpi és tetszik talán még randizni is elmennék vele :)) szerintem beszélgetnék vele, ismerkednék.:)
2013. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!