Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a lányoknak könnyű, mert csak odamennek a fiúk és válogatni kell... Hát ez nem éppen így van. Már nagyon szeretnék megismerkedni valakivel, annak ellenére, hogy igencsak fiatal vagyok.

A lényeg, hogy elhatároztam magam, hogy ha a fiúk nem kezdeményeznek, akkor majd kezdeményezek én. Csak nem tudom, hogy mikor/hol/hogyan???

Valakinek nincs valami jó tanácsa? Tippje? A poénos kedvű emberek, akik nem igazán segítőkészek, mellőzzenek, előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. jún. 15. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

írj :)

majd kitalálunk valamit :D

fiú vagyok

2013. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
így nyár lévén strand, szórakozóhelyek
2013. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyire nagyon fiatal vagy? Ezt fontos tudni, ha tanácsot szeretnék adni.
2013. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 éves leszek pár hónap múlva. Nem a divat kedvéért szeretnék ismerkedni, hanem tényleg érdekel a dolog és már neten is próbáltam ismerkedni, de nem túl sok sikere volt...
2013. jún. 15. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy? :)
2013. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem érsz még rá?
2013. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy ennyi évesen miért korai az ismerkedés... Beszélgetni, elmenni erre-arra a màsik nem egyik képviselőjével nem nagy dolog.

Ebben a korban ismerkedünk meg a másik nemmel, a legtöbb velem egy korú pedig már több dolgon is túl van, mint egy kis beszélgetés... Annak tènyleg nincs értelme, hogy kialakítsak egy "komolyabb kapcsolatot", viszont ismerkedni lehet. Nem?

2013. jún. 15. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Strand,pláza,stb.! :D


Amúgy az ismerkedés nem korai,de vigyázni kell!

2013. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jún. 16. 12:29
 10/10 anonim válasza:
Írj privit! (: (15/F)
2013. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!