Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha van egy pasi, aki...

Lányok, ha van egy pasi, aki minden téren tökéletes számotokra, és ismerkedni próbál veletek, akkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy mire megy ki szerintetek? Tegyük fel hogy csak szép lányokkal ismerkedik. Nem gyönyörűekkel.

2013. jún. 11. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
csak szép lányokkal ismerkedik.. nem gyönyörűekkel? hmm megvárom amíg csodálatosakkal fog ismerkedni !
2013. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert te csodálatos vagy? nem értem :D
2013. jún. 11. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően csak szép lányokkal ismerkedik és ezt hangoztatja is, akkor azt gondolnám, hogy egy felszínes pasi, akiből nem kérek.

Ha azt nem hangoztatja és nem tudok róla, hogy csak azokkal ismerkedik, akkor azt, hogy egy mázlista vagyok. :-)

2013. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utóbbi helyzet áll fent. :)


de most ugye mire gondoltok? tehát nem fostok be ilyenkor? Meg h pont ti tetszetek neki?


Mert jómagam, szerintem helyes gyerek vagyok, nem fröcsög a nyálam ha beszélek és fülem sem áll el, vicces vagyok meg kedves, de eddig akármilyen qualitású lányok nem nagyon vették a lapot

2013. jún. 11. 21:14
 5/7 anonim válasza:
arra gondolok, hogy ez a pasi túl tökéletes hozzám, és nem értem, hogy tetszhettem meg neki, és hogy előbb-utóbb úgyis talál jobbat.
2013. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden jel szerint, egy nagy szerelem vár rád! :) f/53-ként azt mondom neked, ne törődj azzal se, ha netán sírsz a végén. Vesd bele magad! 8)
2013. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valóban tökéletesnek hangzol. De én valahogy oda meg vissza vagyok az izgalmak ért nem értsd félre de számomra egy kicsit unalmasnak hangzik ha valaki túl tökéletes egy lány számára persze ebben is van jó dolog, számodra az h csodálni fog és szerencsésnek érzi magát a csaj. :)
2013. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!