Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? Minden pasi...

Ez miért van? Minden pasi ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már elég régóta szembesülök ezzel a problémával ha neten ismerkedek. Ír nekem levelet egy normális, korombeli, lakóhelyembeli srác, levelezünk, normálisan beszélgetünk (levélbe), irják h szimpatikus vagyok, csinos is, meg meg akasrnak ismerni, találkozni... Aztán elkezdenek eltünni egy idő után, meg a kifogásokat keresik h nem érnek rá, nincs pénzük, sokat dolgoznak, de levélbe meg tök nagy pofájuk van, de egy idő után vissza se ír... ez miért van? L/24

2013. jún. 17. 16:52
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor meg ne hülyítsen :D álljon hozzám akkor semlegesen, haverilag.. bár, ha vki ágyba akar cipelni a szép szövegeivel gyorsan rájövök arra is :)
2013. jún. 17. 16:57
 12/43 anonim ***** válasza:
Velem is ez van mindig.Tök jól elvagyunk mindennap beszélünk hónapokig.Aztán jajj találkozni kéne.Mivel elég elfoglal vagyok nekem csak tényleg ritkán lenne jó de akkor lemegyek.De áá ő nem bírja ki addig.Mondom gyere le akkor te.3x beszéltük meg egyszer se jött le ez meg az kifogás miatt.Azóta már nem is ugyanolyan ... Ez van :S Csak a szájuk nagy de cselekedni nem bírnak.Én ilyenkor azt mondom hála istennek hogy kiderült ..
2013. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Internetkandúrok :D
2013. jún. 17. 16:57
 14/43 anonim ***** válasza:
:O én még nem találkoztam ilyennel
2013. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
14/14-es addig örüljél :D
2013. jún. 17. 16:58
 16/43 anonim ***** válasza:

A következő dolgokat tudom elképzelni.


- több vasat tartanak a tűzben, és egy másik vas előbb kovácsolhatóvá vált... :)

- Eleinte bejöttél nekik, de a későbbi levelezések során a beszélgetés kihűlt, egyszerűen nem élvezitek egymás társaságát.

- Pontosan az a helyzet, amiket kifogásként sorolnak fel.

2013. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Sorry For Party Rocking
2013. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Bár fura módon mind azt mondja h nem sexkapcsolatot akar, hanem komoly lányt, komoly kapcsolattal akit nem a kocsijuk érdekel hanem ők maguk... akkormeg? nem értem én ezt
2013. jún. 17. 16:59
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

A neten ismerkedést sosem szabad sokáig húzni, különben egyértelmű, hogy kamu vagy komolytalan.

Ezt jegyezd meg.


Vagyis szerintem ha neten ismerkedsz, max 2-3 levélváltás után próbálj meg valami interaktívabb csevegési formára váltani, skype, fb, akármi, és onnan szintén max 1-2 héten belül (eseményektől és egyéb tényezőktől függően) találkozni.


A netes ismerkedésnek sehogy máshogy nincs értelme, ha hónapokig elhúzod, és erre a másiknak igénye is van, akkor ott valamit rejteget, vagy torz kép alakul ki, és az élő találkozás lesz nagyon kiábrándító.


Lehet az volt a gond, hogy hosszan belementél levelezgetésekbe olyanokkal, akiknek nem is állt szándékukban komolyan ismerkedni, vagy valami mást vártak.


22L

2013. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem, nekem az rossz amikor mindig nekem kell ráírni a fiúra, és hiába mondom, hogy majd írj ha van kedved, nem fog írni, de ha én írok visszaír és minden jó
2013. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!