Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? Minden pasi...

Ez miért van? Minden pasi ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már elég régóta szembesülök ezzel a problémával ha neten ismerkedek. Ír nekem levelet egy normális, korombeli, lakóhelyembeli srác, levelezünk, normálisan beszélgetünk (levélbe), irják h szimpatikus vagyok, csinos is, meg meg akasrnak ismerni, találkozni... Aztán elkezdenek eltünni egy idő után, meg a kifogásokat keresik h nem érnek rá, nincs pénzük, sokat dolgoznak, de levélbe meg tök nagy pofájuk van, de egy idő után vissza se ír... ez miért van? L/24

2013. jún. 17. 16:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
nem a megfelelő emberrel kezdtél :) Nézd szerintem be vallhatjuk pasik is h sokan ide is lyuklehetőségért járnak fel hisz ezt a kérdések is tükrözik egyre több a kinek van kedve szex kapcsolat? kérdések.....tehát sokan megpróbálták h ha sikerülne rövid időn belül megpuhítani akkor jó de lehet látták h te intelligensebb vagy vagy tényleg komolyabbat akarsz és behátráltak inkább...én erre tudnék gondolni mert más nyomós hülyeség nem létezik arra h ha tetszik egy lány közel is lakik, jól kijövünk és mégis hagyjam elúszni ezt a remek lehetőséget, az emberi hülyeség tényleg határtalan :D
2013. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
utolsó: én is ugy szoktam. 2-3 alkalommal levelet váltunk, aztán FB.. max 1 hét áll a rendelkezésre h addig ott beszéljünk, aztán találkozzunk, nem szoktam elhúzni (legalábbis én), 1-2 hétnél tovább ezt... De ha valaki nem hajlandó rá,meg kifogásokat keres hogy MIÉRT NEM akkor elmehet Afrikába :D
2013. jún. 17. 17:01
 23/43 anonim ***** válasza:

Aki így neten ismerkedik, az általában több emberrel beszélget párhuzamosan, "valamelyik csak összejön" alapon.

Lehet addigra már egy másik lány összejött neki, ezért koptatott le. (saját tapasztalat)

2013. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
utolsó: azt közbe kamuzik h csak velem beszél... vicc........ xd
2013. jún. 17. 17:06
 25/43 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt vagy:) én sem értem miért kell fél éveket levelezgetni amikor élőben sokkal jobban is érezheti magát az ember és jobb társaságban lenni látni a reakciókat élőben csodálni a gyönyörű nőket :) elmenni programokat csinálni sétálni bármi :) Élőben derül ki milyen valójában az ember nincs monitor ami mögé elbújhatunk ott jön ki az ember valódi személyisége, énje, viselkedése, gondolkodása :) de tetszik a hozzáállásod elég határozottnak tűnsz ez előnyös bár sokan megijednek tőle :)
2013. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
tudom már sokan mondták ezt xD lehet h ezé félnek tőlem a pasik. :) mondták h próbálkozzak be idősebbekkel pl. 30-40 évesekkel... hát biztos h nem fogok azokkal, majd esetleg 10 év múlva :D nincs apakomplexusom h 40-45 évesekkel kezdjek, akiknek a gyerekük is lehetnék, 24 évesen nekem még a 30 éves is sok :D
2013. jún. 17. 17:12
 27/43 anonim ***** válasza:
24 évesen a 30 éves sok? Sok olyan 30 éves van, aki szinte 20-nak néz ki.
2013. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
utolsó: igen sok.. sose jöttek be nálam ezek a nagy korkülönbségek.. :) max még 4-5 év ami jöhet nálam. volt már 30 éves pasim, de neki sztem ilyen kapuzárási pánikja volt :D otthon ült folyamat, meg azzal nyösztetett h szüljek neki , mindezt fél év járás után :D
2013. jún. 17. 17:47
 29/43 anonim ***** válasza:
Az elég baj. Nem mindenki ilyen koravén.
2013. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
hát akkor csak nekem volt ekkora szerencsém h ilyen szerencsecsomagot fogtam ki :D bár, én már 17 évesen is bevonzottam a koravén 30-40 éveseket, akik a tinikre csorgatták a nyálukat... pfejjj :D győztem őklet akkor már levakarni, de a korombeliek akkor le se sz.rtak. xD
2013. jún. 17. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!