Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? Minden pasi...

Ez miért van? Minden pasi ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már elég régóta szembesülök ezzel a problémával ha neten ismerkedek. Ír nekem levelet egy normális, korombeli, lakóhelyembeli srác, levelezünk, normálisan beszélgetünk (levélbe), irják h szimpatikus vagyok, csinos is, meg meg akasrnak ismerni, találkozni... Aztán elkezdenek eltünni egy idő után, meg a kifogásokat keresik h nem érnek rá, nincs pénzük, sokat dolgoznak, de levélbe meg tök nagy pofájuk van, de egy idő után vissza se ír... ez miért van? L/24

2013. jún. 17. 16:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
szerintem nem.. de mind1
2013. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnék rólad képet, tudnám a választ szerintem.
2013. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
jó csak én sokszor jártam így... fogalmam nincs hogy miért van ez...
2013. jún. 17. 16:54
 4/43 anonim válasza:
100%

Egyik: személyesen már nem olyan nagy az arca, és ezt ő is tudja.

Másik variáció: nem ő van a képen amit küldött, ezért sunyul.

2013. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

ne általánosíts :)

nem mindenki ilyen, hanem a neten ismerkedők könnyebben lépnek le, mivel nincs következmény.

2013. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi ilyen ebben biztos vagyok. Két dolog jut eszembe magyarázatként. Vagy ők állítottak valótlant magukról és nem merik felvállalni vagy téged gondoltak másnak külső vagy belső alapján ami nem tetszett nekik.
2013. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
# 2/3 az viszont szubjektív dolog hogy kinek mi a csinos, helyes.. de nekem ezt írták folyamat h az vagyok, meg normális, el lehet velem beszélgetni, én vagyok az ideáljuk (vékony vagyok, 166 cm, középhosszú fekete hajam van, ill. sűrűn hordok szemüveget, meg csinosan öltözök)
2013. jún. 17. 16:55
 8/43 anonim ***** válasza:
Vannak azért normálisak is.
2013. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

szia, elképzelhető hogy csak 1-1 alkalomra szeretnének "becserkészni", és amikor túl sok idejükbe kerül ez a művelet, tehát nem adod magad könnyen, akkor feladják, keresnek mást, de ne bánd hogy ezek eltűnnek, nem komolyak a szándékaik, csak szórakoznának, te is csak egy lennél nekik a sok közül, sajnos ilyen a világ.

ha van kedved beszélgetni írhatsz privátot ha gondolod 27F

2013. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél. Nem minden férfi ilyen. 25/F
2013. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!