Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felejtsem el vagy várjak vagy mi?

Felejtsem el vagy várjak vagy mi?

Figyelt kérdés
Tehát az volt, hogy megismertem egy lányt aki aztmondta hogy szeret engem és énis szeretem őt és ezt is tudta, de egyszer aztmondta h ez nemmegy neki /még nem jártunk/. szóval most akkor úgyvan hogy én szenvedek tőle, ő pedig nemtudom mit gondol, de azóta mindennap ír, én egyszer nemírtam de többhete ő ír mindennap.. és amikor beszéltünk azt mondta h nemérzi még készre magát erre, én viszont már lennék vele.. ő: 13/L én: 15/F

2013. máj. 20. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, élvezned kéne az életed ugyanakkor ha tényleg nagyon tetszik akkor egy kis várakozás belefér a dologba, de szerintem ha nem alakul a dolog és valami másra lehetőséget látsz akkor inkább az.
2013. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és hallgass normális zenét
2013. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nyugi ez régi, már nemvagyok dupstepes:D már inkább rock és akörüli dolgok:D 1. kommentelőnek meg köszi, valószinüleg ezlesz:)
2013. máj. 20. 22:33
 4/4 A kérdező kommentje:
ja mostnézem hogy ugyan az, nembaj:D
2013. máj. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!