Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Várjak vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várjak vagy ne? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Teljesen belezúgtam egy srácba, kb 3-4 éve. 3 éve meghàzasodott, mégsem tudom elfelejteni. Igazából nehéz is lenne, mert mostanában elég sűrűn találkozik velem. Tudom, hogy nem helyes, amit teszek. Azt mondta nekem, hogy szeret, és hogy már sajnálja, hogy megházasodott, és hogy ez miattam van. Azt is mondta, hogy majd egyszer el is akar válni. Bánja is, hogy nem ismertük meg egymást hamarabb. Mit tegyek? Felejtsem el? Hogy tudom? Vagy várjak rá? Persze nem arra gondolok, hogy 5 évet mondjuk senkivel sem foglalkozok, csak arra, hogy nem allapodok meg senkinel. Én úgy érzem nekem ő lenne az igazi. Kérlek segítsetek

23/lány


2012. jún. 18. 19:14
 1/3 anonim válasza:
Ismerkedj meg velem! Rendes vagyok!
2012. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég komolynak tűnik. én nem tudnék mellette maradni, furdalna a lelkiismeret, hogy egy családot zilálok szét...
2012. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnantól kezd bonyolult lenni a történet, hogy összeházasodott. Vagyis az elejétől kezdve... Én azt mondom, hogy ne várj, a házasság nem olyan dolog amit le lehet passzolni, és lehet hogy köztetek ott dúl a szerelem, azért azt sem kellene elfelejteni, hogy ebben a sztoriban vagy egy harmadik fél, és ez a feleség. Szerintem felejtsd el, bár nem tudom hogy mennyire szeret téged, és hogy ez mennyire kölcsönös, szóval ez a kérdés nem igazán erre az oldalra való.
2012. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!