Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtsem el vagy várjak rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy várjak rá? Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon tetszik már lassan egy éve.13 évesek vagyunk, de ő egy évvel lejjebb jár. Pár hónapja félre hívtam, csak ketten voltunk, de azt mondta szeretne velem találkozni. De teltek a hetek a suliban és nekem nem mondott semmit, csupán néha üzengetett, vagy hallottam osztálytársaimtól, hogy nekik mondta, hogy bejövök neki és hogy azt mondta mindenkinek, hogy járni akar velem, és oda fog jönni hozzám. Nagyon örültem, de utolsó hét volt a suliban és nem tett semmit csak nézett de elég sokat. A suli évzáróján odamentem hozzá hogy megkérdezzem, hogy szeretné e ezt folytatni, mire a haverjai üvöltözni kezdtek nekünk a suli másik részéről és közeledtek (olyanokat mondtak, hogy védekezzünk, meg menjünk szobára, stb. ) és xy (aki tetszik) elkezdte motyogta, hogy nem meg zavarba jött, fogdosni kezdte magát "ott" és igazgatta a ruháját, félrenézett aztán újra szemembe, félre és végül azt mondta, hogy semmit nem akar. Nagyon rosszul esett, de nem adtam fel és nem estem depresszióba, mert nagyon sokan mellettem álltak/állnak és biztatnak.Még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, nem tudom mit tegyek, csak várok várok..A múltkor strandon láttam és ő neki majd leesett az álla, úgy nézett, de nem jött oda én meg már nem mertem.Én meg majdnem elájultam olyan jól nézett ki.De komolyan le kellett ülnöm a medence szélére, annyira megérintett, hogy Ő is ott van és pont engem néz, és olyan aranyosan Mit tegyek? Várjak még a sulikezdésig? Hátha felnő lelkileg, hogy megmondja mit érez vagy felejtsem el?

Bocsánat, ha olykor zavaros a levelem, de alig tudom megfogalmazni, hogy mit is gondolok most, annyira össze vagyok zavarodva.Tudom, hogy 13 évesen még nem a fiúkon kéne, hogy járjon a fejem, meg is mondtam pár embernek, hogy nem vagyok biztos ebben az egészben, hogy akarok vele járni.Csak ha megismerném, mert még úgy gondolom, mintha ez nekem még korai lenne.Lehet, hogy nekem is fel kéne még nőni..Szerintetek?Felejtsem el vagy ne?Csak fél vagy zavarban volt a haverjai előtt, azért mondta?Eddig mindig azt mondta, hogy igen, ahányszor beszéltem vele személyesen is kettesben..Nem értem a fiúkat!!

13/L


2012. júl. 14. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy!
2012. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első komizónak: Köszönöm, hogy ilyen értelmes választ kaptam a kérdésemre.
2012. júl. 14. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha nyiltan megmondta, hogy nem akar semmit akkor nem érdemes vele foglalkozni. Tudom hogy ez nem az a válasz amit vártál, de jobban tennéd ha magasról let*jnád...
2012. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hagyd. Beszéljetek facebookon, és majd ha közelít, akkor lesz a te időd, addig pedig csak dumálgass vele.
2012. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs facebookja meg nekem sem engedik, hogy regisztráljak.:/

De köszönöm a válaszod.:)

2012. júl. 16. 11:05
 6/8 anonim válasza:
Tudod a legtöbben félünk attól hogy lépjünk mert félünk esetleg a kritikától vagy az idióta emberek beszólásaitól.Velem sem volt ez másképpen mivel amikor volt barátnőm akkor szinte az összes osztálytársam (még lányok közül is)beszólogattak és röhögtek rajtam.Szerintem beszélj vele hogy ne figyeljen oda a másik idióta megjegyzéseire és ha szeret téged akkor azt éreztesse.Nem hiszem hogy komolyan gondolta volna hogy nem akar tőled semmit ha a strandon messziről is téged bámult folyamatosan.Mindenképp beszélj vele és próbálj meg vele egy kicsit lelkizni.Ha sikerül akkor már egyenesben vagytok a többi pedig már főleg rajta múlik.És amiatt meg ne fájjon a fejed hogy 13 éves létedre fiúkon jár az eszed.Ha nem jönnek össze a dolgok akkor is tapasztaltabb leszel szóval mindenképpen jól jársz.
2012. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre egy épeszű válasz valakitől!:)

De nem hiszem, hogy nyáron már fogunk találkozni.Viszont nagyon remélem, mert akkor betartom amit mondtál.:)

2012. júl. 16. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2012. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!