Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi értelme van a tetoválásnak?

Mi értelme van a tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Miért akarnak az emberek magukra varratni valamit?

2019. aug. 8. 17:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
19%

Kösz a higgadt választ. Az tuti, hogy rajtam sose lesz tetoválás. És örülök, hogy fiatalon se tetováltattam magam.

Az biztos, hogy egy jó szakembernél tetováltatni biztonságosabb. Ez olyan, hogy ha cigit veszel, ne vegyél ismeretlen árustól. Viszont cigizni akkor is ártalmas, ha a nemzetinek nevezett dohányboltban szerzed be. Az a tetováló szakember sem tudhat mindent az anyagok eredetéről, és minden jó szándéka ellenére őt is becsaphatják. Meg azt is, aki neki küldi az anyagot. Mindenesetre nem a bőrápolás a tetoválás célja. Ha én valamit rákenek a bőrömre, azt csak azért teszem, hogy ápoljam. Ellenzek minden művi beavatkozást. Piercinget, műkörmöt, tetoválást. Mind kockáztatja az egészséget. A plasztikai sebészetnek nagyon extrém esetekben van létjogosultsága, amikor egy testrész annyira groteszk, hogy mélyen zavarja a személyiséget és a kapcsolatokat. De a tetoválásnak semmi értelmét nem látom. Szerintem mindenki emberibb tetkó nélkül, ahogy megteremtődött.

2019. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!