Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi értelme van a tetoválásnak?

Mi értelme van a tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Miért akarnak az emberek magukra varratni valamit?

2019. aug. 8. 17:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekik az tetszik. Nem kell túlgondolni.

Miért "bolondság" ha valaki a külsejét a saját ízlésére formálja? Tényleg kíváncsi vagyok.

2019. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Egész életemben utáltam a karjaimat. Pár éve kitetováltattam mindkettőt, és azóta nem arra koncentrálok hogy satynya-e meg hogy hájas-e hanem a tetoválásra.

Az önbizalmam helyreálltával elkezdtem edzeni. Ma izmosabb, formásabb a karom mint 15 éve 😉

2019. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

44%

Leírhatod ezt a marhaságot még százszor is, attól még ugyanúgy marhaság marad.

Annyit hadd kérdezzek, hogy szerinted például a tetovált tudósok is idióták és prolik? :D

2019. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Látod én meg azt nem értem, hogy miért akarnak egyesek minden évben új telefont vagy hasonló kütyüt venni, miért akarnak havonta új ruhát vásárolni, miért akarnak sminkelni, estig sorolhatnám azokat a dolgokat, amik nekem abszurdsk, másnak pedig természetesek. Mások vagyunk, más prioritásokkal, más mentalitással, nem csak az a világ létezik, ami a te bubrékodban van.
2019. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a bőrömön látni az életem fontos részleteit, minden tetkóm kötődik valamihez vagy valakihez vagy emlékeztet egy olyan dologra, amit szeretek. Nem beszélve arról, hogy rohadt jól is néznek ki, mindegyikbe külön szerelmes vagyok. A testem is jobban szeretem mióta tetkóim vannak. Ezt csak az értheti akinek van. :)
2019. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nekem ez kicsit úgy hangzik, mintha a tetoválásaitok nélkül nem volnátok önmagatok

Hogy a tetoválásoktól vagytok azok, akik

És olyan furcsán hangzik hogy nektek ez kell ahhoz hogy boldogok legyetek

2019. aug. 10. 08:26
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

Neked mi kell, hogy boldog legyél?

Semmi? Ücsörögni egy üres sötét szobában a földön?

Ha nem, akkor miért írsz le ekkora blődségeket?

2019. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy kicsit értelmetlen érvelés, kedves kérdező 🤡

Persze, hogy azért csinálják, mert mondjuk ebben találják meg önmagukat, vagy mert ez teszi őket boldoggá, miért csinálna bárki bármit is, ami nem teszi őt boldoggá? Mit csinál minden ember egész életükben? Keresik önmagukat és a boldogságot, és ezek céljából különböző élményeket és tárgyakat halmoznak fel. Csak minél merészebb valami, az emberek annál jobban szeretnek másokon ítélkezni, és utálkozni.

Nem értem, hogy egy olyan világban ahol már egy országban bevezették a szülő 1, szülő 2 dolgot, hogy lehet még ennyire utálkozni a tetováláson 🤡 ez abszurd

2019. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így önmaguk. Ahogy én a választott hajszínemmel és öltözködésemmel vagyok önmagam. Ha be kéne festeni a hajam sötétre és farmereket kéne hordani, az nem én lennék. Nem érezném olyan otthonosan magam a bőrömben, mint most.
2019. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Újabb kutatások szerint a tetoválás nem csak a bőr felszínét változtatja meg, hanem mikroszkopikus részecskék bekerülnek a vérkeringésbe, a szervezetbe. Fémet is tartalmaz, ez zavarhatja azokat az orvosi vizsgálatokat, amelyek mágneses térben történnek, pl CT. Szóval a tetoválás szerintem öncsonkítás. Tiszta őrültség. Ha furcsa frizurád, ruhád, ékszered van, azt változtathatod, ahogy az ízlésed változik. Aki tetoválásra készül, annak azt mondanám: "ne hülyéskedj, mert úgy maradsz".
2019. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!