Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kell "langyizni" azt a...

Miért kell "langyizni" azt a fiút aki gyantáztatja a lábát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Én ilyen szavakat nem használnék, de nekem az nem elég férfias, és kész.
2012. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Jajj mindenki le van pontozva aki szerint "langyi" ha egy fiú gyantáztatja a lábát. Majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet is.. szánalmas.
2012. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, miért kell rögtön b.zizni mindenkit, aki ad magára. Ez nem smink, vagy körömlakk, ami tényleg férfiatlan, csak szőrtelenítés. Ha valakit zavar a szőre, szedje le, ehhez nem csak nekünk, lányoknak van jogunk..
2012. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ekeke ***** válasza:
Há asszonyka meg is ölne. Jó az úgy, ha egy 34 éves összeszed egy 21 éveset és FÉRFI tud lenni, belül is! És az a nő élvezi, hogy az ott FÉRFI, érted? Nem mert megveri vagy mert retkes vagy büdös, hanem mert kellően ÉLŐ, erős, dolgos, magabiztos, gondoskodó, és apaminta. Ja és NEM adok magamra. Biztos leköpnétek, de a legjobb nőkkel meg kékharisnyákkal flangáltam szanaszét, és nem érdekelte őket a munkásruhám. Vagyis legalább nem a pénzemre, hatalmamra voltak kíváncsiak, hanem tán valami belsőre, ami a külsőben is megjelenik. Én nem megvetem aki borotválja az izéjét vagy rózsaszín pendelyben megy utcára, csak ő mutatja meg pontosan magáról a semmilyet. NŐKnek ez épp elég hogy kerüljék őket.
2012. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!