Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki gyantáztatja a hátát?

Van aki gyantáztatja a hátát?

Figyelt kérdés
Enyhén barnás a bőröm,de nyáron ettől jóval barnább,és nagyon hamar le is barnulok,viszont így még jobban látszódnak a hátamon a szőke szőrök.Kicsit erősebb mint más nőknek,és ezért zavar.Szeretném legyantáztatni,szerintetek le lehet?Megcsinálja a kozmetikus?Nem fog körbe röhögni?
2011. máj. 12. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is olyan,és én otthon gyantázom,ott a nyakam,meg a felső hátamnál.először rohadtul fáj és nagyon kacifántos ott szőrteleníteni,de később belejössz.de nyugodtan menj el vele a kozmetikushoz is,sztem ők már minden atyjaúristent gyantáztak már életükbe!:)
2011. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

És te hogyan gyantázod le magadnak a hátad?Mert én is szivesebben oldanám meg magamnak,egyedül,de elképzelni se tudom,hogy hogyan tudod magadnak legyantázni.Elmagyaráznád?:)

2011. máj. 14. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

természetesen!na vagy melltartóba vagy vagy felül meztelenül.felpuklizod a hajad,hogy ne lógjon bele a hátadba vagy ne ragadjon rá a gyanta.hideg gyantacsíkokat használj.

megfogod a kezedbe és rápaskolod a hátadra.térdelj le a földre .dőlj előre,hogy elérd a gyanta alját és húzd fel.és ennyi.:)

remélem érthető volt.

2011. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és 1-2 napig még piros lesz a hátad.:)
2011. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is hangzik olyan bonyolultnak,na majd a kivitelezésnél kíváncsi leszek:)

nagyon szépen köszönöm!:))

2011. máj. 15. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

nincsmit :)

sok sikert!

2011. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!