Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kell "langyizni" azt a...

Miért kell "langyizni" azt a fiút aki gyantáztatja a lábát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Passzolom, én is sokkal durvább szót használtam volna rá.
2012. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

első :DDD


Azért mert egyáltalán nem férfias!

2012. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem langyi az, hanem meleg... Azért, mert egy férfi! nem szőrteleníti a lábát.
2012. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
A férjem igazi férfi s még is gyantáztatja a lábát a kozmetikusommal. Az nem számít nektek, hogy országos harmadik lett kerékpár versenyen? Rögtön le kell "melegezni" mindenkit?
2012. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
mért akkora szőr volt a lábán, hogy feltekeredet a küllőre??
2012. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó:D Amúgy szerintem ha sportoló, érthető, de amúgy tényleg nagyon 'langyi'.
2012. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
férfiember legyen (kellő mértékben) szőrös.
2012. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
én 16 éves korom óta gyantázom s benne segít az anyukám.. sokkal komfortosabb így nekem
2012. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

aki szeret úszni, futni, kerékpározni, az gyantáztatja. de egyéb sportolók is.

illetve van aki így érzi magát jobban... és akkor? nem teljesen értem ezt a b.zizást stb.

ma ebben az országban minden b.zis amikor egy férfi nem úgy néz ki mint egy izzadt szőrös ősember, még a lányok szerint is sajnos. de ha egy csajtól elvárom h nőies legyen, öltözködjön nőiesen le vagyok ugatva... egy slampos, farmeres-tornacipős lány is lehet nőies, mondván... aham... érdekes h a férfiasság meg a külső alapján dől el...

2012. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Én nem gyantáztatom hanem borotválom,és még véletlenül sem vagyok b.zi,csak nekem így jobb,ennyi.Egyébként az ilyen fórumokon kívül ez senkit nem érdekel,még sosem kaptam rá semmi megjegyzést.
2012. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!