Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnék piercinget...

Nagyon szeretnék piercinget de nem engedik szüleim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,nagyon szeretnék az ajkam alá egy piercinget,de a szüleim nem engedik!

Mit tehetek és ha mégis engedik akkor hogy tudom megcsináltatni?


2009. febr. 23. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem sem engedték, de egyik nap úgy mentem haza, h a szemöldökömbe csináltattam, és nem tudtak tudtak mit csinálni, ott volt és kész :) elmész egy szalonba ahol csinálnak piercinget,megmondod hová szeretnél, kiválasztod milyet, és kész.
2009. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem csinálják meg?Csak szülői beleegyezésre?
2009. febr. 24. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
őket nem érdekli, mindenképp megcsinálják, előző voltam
2009. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg nekik képeket mutatni, hozzászoktatni őket fokozatosan a gondolathoz..

Ha csak úgy hazaállítasz, annak nem lesz jó vége, tapasztalatból mondom (elég nagy veszekedés lett belőle, hogy egy alkalommal nem szóltam előtte, pedig van már jópár piercingem és tetoválásom).

2009. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem bátorítanám arra a kérdezőt, hogy csináltassa csak meg nyugodtan a szülei engedélye nélkül a piercinget. Ugyanis énis ebbe a hibába estem. nekem sem engedték meg a szüleim anno, hogy berakassak egyet én viszont nem fogadtam szót. :) Csakhogy a tévhitekkel ellentétben nagyon is igaz a jogi szabály, hogy piercinget és tetoválást CSAK és kizárólag szülői beleegyezéssel lehet behelyezni 18 év alatt. Az csak egy dolog, hogy megcsinálják de az én édesanyám például olyannyira dühös volt amikor ez az incidens megtörtént, hogy felakarta jelenteni a kozmetikust aki megcsinálta nekem. na ott aztán volt para.

Én azt mondom várj még vele egy kicsit sztem még fitalka vagy egy ajakpiercinghez. Talán egy kicsit később majd a szüleid is megbarátkoznak a dologgal ha érettebb leszel talán most úgy gondolják, hogy Nálad ez úgyis csak egy múlandó vágy. :) De az engedélyük nélkül (ha rám hallgatsz) ne csináltasd meg. (tapasztalat.) Ha előre tudtam volna, hogy milyen következményeket von maga után, hogy szembeszegülök a szüleimmel, nem csináltattam volna meg hiszen ennyit nem ér meg!

Remélem segítettem!

Sok szerencsét!

2009. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 24. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
ki-ki válogatja, hogy milyenek a szülei, van akinek nem csinálnak nagy balhét belőle, van aki igen. Te ismered a szüleidet, ha kinézed belőlük a balhét akkor halogasd későbbre, de ha nem, akkor szerintem csináltasd meg!
2009. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!