Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak? Szüleim teljese...

Mit csináljak? Szüleim teljesen ki vannak akadva, mert piercinget akarok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
nemrég volt egy kérdésem.. szüleim teljesen fel vannak háborodva.. Nem értem miért.. túl maradiak.. Mit tudok tenni ? Azon gondolkozok..., h titokban csinálok piercinget , csak hát hamar fel tűnne nekik.., mert az ajkam aljára középre szeretnék... Más megoldás nincs ? Nem értik meg, akárhányszor is mondom nekik, h nem divat hóbort, nem más ismerős miatt, nem csoportba való beilleszkedés miatt, hanem azért szeretnék, mert nekem kell és kész, és nagyon szeretném.. Most semmit nem fogok megtenni.. bármit is kérnek.. el se megyek velük nyaralni.. nem értem mért kellett így kiakadniuk -.-" Ki hogy mondta el a szüleinek ? ( fiú vagyok.. 15 )
2010. aug. 11. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Titokban semmiképp ne csináltasd meg! Az semmi jóra nem fog vezetni. Inkább időnként elmítsd meg, hogy mennyire szeretnél, miért fontos ez neked. Ajánld fel, hogy együtt menjetek megcsináltatni, hogy láthassák a szalont, hogy tiszta, és tisztességesen dolgoznak a piercingesek. :)

Nem lebeszélni akarlak, de jól gondold meg, mert ha kiveszed, egy pici lyuk ott fog maradni, ami nem tűnik el. Nem biztos, hogy feltűnő lesz, de akkor is ottmarad. Gondold végig, hogy mennyi időre szeretnéd, megéri-e neked. :)

(Nekem 4 fülvevaló lyukam van, és azt mondták a szüleim, hogy többet nem kapok 18 éves koromig. :) Tudom nem ugyanaz, de sok ismerősöm tetetett pc-t a szája köré, és nem túl esztétikus.)

2010. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon megtetszett ez, és mindenféleképpen akarok.. Átvágni őket nem szeretném :(, de az a baj, hogyha megemlítettem mint most elsőnek.. egyből elkezdenek üvöltözni, és még esélyem sincs arra, hogy megbeszéljem velük :S:S Azt hiszik hogy valami ismerős akar rossz útba terelni.. és hiába mondom h nem.. Nem hisznek nekem..
2010. aug. 11. 17:26
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld valahogy a tudtukra adni hogy a pc kiszedhető, és nem fog látszani a lyuk. Ha megunod, ha munkát keresel majd, vagy gondok lesznek vele suliban, akárhol, egyzserűen kiveszed. Mond nekik hogy elmész dolgozni hogy meglegyen az ára, magadnak csináltatod meg, és nem lesz belőle gond.

Nehéz kérdés, nekem anno - hát csúnya dolog - de eszembe se jutott megkérdezni bár én csak afülemet aggattam teli. Hazamentem úgy, hogy alul 4-4 fülbevalóm volt, +egy porcba :) Szegény anyu, főleg mikor megtudta hogy mindezt egy biztosítótűvel...:D Nade az tényleg nem nyerő ha illegálba csináltatsz magadnak. Beszéld rá őket a fent említett indokokkal. (tapasztalataim szerint azok a leg hatásosabbak)

2010. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
15 éves hisztis cicafiú vagy. A fejlövés lenne a legjobb megoldás.
2010. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
hehe :) Az kemény lehetett :P Háát megpróbálom.. de nem h leültetni.. ahogy megszólítom őket, és kiejtem a számon, elkezdenek üvöltözni, h ne legyek gyökér megy ilyenek ... és ebből annyira elegem van.., teljesen más nézőpontot tartok mint a szüleim.. és így nem lehet ezt :S... de most várok egy picit, mert akiben megbízok, az az emberke most nyaralni ment, szval van időm még füzögetni a szüleim valahogy ^^, de sok esélyt nem látok :( És év végén EB-m lesz :S és a szülinapom is novemberi.. szval szülinapra lehetetlen lenne a pc.., mert a sport miatt kikéne venni ügye még 2 héten belül bőven.. azért kéne még nyáron, h suli időszakára már ne legyen vele gond..
2010. aug. 11. 17:42
 6/25 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Ennek örülök, hogy nem akarod titokban csinálni. És ne állj neki biztosítótűvel ;) (De kreatív megoldás :D)

Ha sportolsz és ki kell venni, nem a legjobb a száj körüli pc, mert amikor kiveszed a nyál miatt gyorsan benőhet a lyuk. És valószínűleg fájdalmas lenne mindig visszagyömöszölni. :D

Jó ötlet az "úgyis benő ha kiveszem/megunom/ki kell vennem" duma:D

A csapattársaidnak van piercingjük? Őket nem zavarja, nincs gondjuk vele? (Ezt ne mondd a szüleidnek:))

2010. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nekik nincs, megkérdeztem ma őket is.. azt mondják h barom vagyok, de akkor is a csapat vagyok ha b.uzi, ha kétéltű, ha hannah montana rajongó vagyok xD.. szval nekik nincs gond.. nem szóltak különösebben semmit :) Most apukám legjobb ismerősével beszélgetek, hátha megemliti, és apunak egy kicsit megenyhül a szive..
2010. aug. 11. 17:59
 8/25 A kérdező kommentje:
... és biztos nem fogom magam szurkálni xD.. a tűktől rosszul vagyok.. de nagyon szeretnék pc-t, főleg ezt, szval bármit bevállalnék érte..
2010. aug. 11. 18:00
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
:D hát jo a biztosítotű valoban nem életem legjobb ötlete volt, de nem haltam bele - persze más az ajak pc. bár... oda is szurtam már csak nem magamnak. azért ha fél napra kiveszed nem nő be a lyuk. én is rettegek a tűktől ,de csak akkor ha más kezében van O.o
2010. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
:D háát... nem fél napra gondoltam.. hanem napi szinten másfél órára, csak amig az edzés tart, meg a versenyeket lassan abbahagyok, és csak edzeni fogok.., szóval ilyen 1-1 napra nem nagyon fogom kivenni, esetleg HA lesz, akkor 1-2 idei versenyen fogom még kiszedni.. az is annyi h reggel 9től délután 3-4 ig tartana, aztán mehet vissza
2010. aug. 11. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!